Wyzwaniem z jakim mierzą się dziś operatorzy i dystrybutorzy energii nie jest przetwarzanie danych, ale odpowiednie zarządzanie nimi w celu równoważenia sieci oraz wspierania nowych inicjatyw i reform rynkowych.
W chwili obecnej nadal wiele osób pracuje zdalnie, z domu lub z innych miejsc, w których przebywamy i mamy dostęp do Internetu. Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo ich organizacji i instytucji zaczynają przyglądać się jak zespoły funkcjonują w tym czasie oraz ...

Wierzymy, że to właśnie przedsiębiorstwa odgrywają kluczową rolę w zakresie zrównoważonego rozwoju, a digitalizacja w znacznym stopniu do tego się przyczyni. Nasze rozwiązania mogą pomóc zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko – oszczędzając nie tylko czas i pieniądze naszych klientów, ale także środowisko.

Zrównoważony rozwój, przejrzystość w działaniu, odpowiedzialność – to kluczowe zasady CGI. Pomagamy firmom odkrywać ich przewagę konkurencyjną, określić potencjał oszczędności, zadbać o ekoefetywność. Łączymy rozwój z digitalizacją. Pomagamy naszym klientom dążyć do zrównoważonego rozwoju.

Niezawodność, bezpieczeństwo oraz efektywność energetyczna to jedne z wielu naszych domen. Zrównoważone praktyki pomagają poprawić wydajność oraz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Dla naszych centrów danych używamy:

  • Systemów chłodzenia - wykorzystanie zimnego powietrza z zewnętrz niweluje potrzebę zużywania dodatkowej energii.
  • Konstrukcje podłóg i korytarzy – zmniejszają zapotrzebowanie energii do chłodzenia.
  • Wirtualizacja i konsolidacja serwerów – to klucz do zmniejszenia zużycia energii.
  • Zielona infrastruktura IT – nie tylko korzystamy z tych rozwiązań, ale i proponujemy naszym klientom.