Filter by:

CGI AgileDX – narzędzie zrównoważonego rozwoju

CGI AgileDX - Sustainability to sprawdzona platforma, służąca do automatycznego gromadzenia, zarządzania, walidacji i bezpiecznej wymiany danych, skuteczna w procesach zrównoważonej transformacji na dużą skalę.

CGI Central Market Solutions (CMS)

CGI’s Central Market Solutions primarily are data platforms which exchange all types of data and support market facilitation in a sector with increasing decentralized energy resources.

CGI KSeF Hub – bezpieczna i stabilna integracja

KSeF to Krajowy System e-Faktur, który umożliwia wystawianie i udostępnianie kontrahentom tzw. faktur ustrukturyzowanych. Cały proces odbywa się za pośrednictwem oprogramowania przygotowanego przez Ministerstwo Finansów. Korzystanie z tego systemu może być wyzwaniem. Przejdź na KSeF z profesjonalistami i pamiętaj, że od 2023 roku to będzie obligatoryjne.

CGI OpenGrid360

CGI OpenGrid360 to innowacyjny pakiet rozwiązań i usług zaprojektowanych tak, aby: pomóc właścicielom i operatorom sieci użyteczności publicznej ulepszyć wgląd w dane, przyspieszyć innowację, wspierając przejście na bardziej elastyczną i zrównoważoną sieć przyszłości. Obsługuje on cały łańcuch wartości sieci, od zasobów po zarządzanie przestojami i nie tylko.

CGI Risk 360°

Kompleksowo, wydajnie i elastycznie: sprawne zarządzanie ryzykiem.

CGI TWIN360

CGI TWIN360 to wiodący na rynku system zaprojektowany w celu optymalizacji kompleksowego cyklu życia środków finansowych i zarządzania aktywami dla organizacji działających w globalnym, wielostanowiskowym, wielowalutowym, wieloużytkownikowym i wieloinstrumentowym środowisku.

Rozliczanie co pół godziny w obrębie całego systemu

W wyniku ustanowienia ogólnorynkowego rozliczania co pół godziny (MHHS) opłaty dla dystrybutorów energii będą naliczane na podstawie rzeczywistego zużycia energii elektrycznej przez klientów, w przeciwieństwie do obecnie stosowanej zasady "jeden poziom dla wszystkich". MHHS pomoże maksymalnie wykorzystywać odnawialne źródła energii i przepustowość sieci, tak by osiągać cele zerowej emisji netto.

Sm@rtering

Sm@rtering to skalowalna platforma energetyczna, służąca do nadzoru, uniwersalizacji i optymalizacji sieci niskiego napięcia, dzięki danym z sieci brzegowej oraz dzięki integracji z korporacyjnymi systemami technologii informatycznych i operacyjnych.