Resource center

Na całym świecie organizacje z każdej branży dostosowują się do kilku kluczowych trendów makro, które nie tylko wpływają na ich przyszłość, ale też kształtują ją. Począwszy od rekonfiguracji łańcucha dostaw, poprzez zmiany demograficzne, po transformację energetyczną - te makrotrendy zmuszają...

Chmura to nic innego, jak rozległa sieć serwerów rozproszonych po całym świecie, które działają jak jeden organizm. Serwery te pełnią różne funkcje: przechowują dane i umożliwiają zarządzanie nimi, obsługują aplikacje oraz dostarczają treści lub usługi, takie jak strumieniowe przesyłanie materiałów...

Sytuacja epidemiologiczna dotknęła wszystkie modele biznesowe i przyśpieszyła transformację cyfrową w wielu organizacjach. Coraz więcej firm korzysta z możliwości komunikacji i obsługi procesów w cyfrowej chmurze. Rozumiejąc potrzeby organizacji, które chcą dostosować procesy obsługi klienta, CGI, wraz z partnerami technologicznymi...

System Zarządzania Odnawialnymi Źródłami Energii (RMS) od CGI oferuje rozwiązania dla managerów, właścicieli oraz zespołów. Pomaga im w monitorowaniu, obsłudze i zwiększaniu wydajności zasobów naturalnych. Monitoruj swoje portfolio w aplikacji na iOS, Androida lub online.

W ciągu najbliższych lat wszystkie płatności staną się łatwiejsze, tańsze i szybsze. Co najważniejsze, będą także działały w ten sam sposób w każdym kraju.

Jesteśmy świadkami głębokiej i radykalnej zmiany w tradycyjnym modelu bankowości. Granice i role poszczególnych przedsiębiorstw i organizacji zacierają się.

Podczas serii rozmów, eksperci CGI ds. bankowości omówili cztery kluczowe obszary transformacji bankowości: modernizację, rozszerzanie działalności, ochronę oraz cyfryzację.

Bank po przejściu pełnej transformacji cyfrowej, to bank, który jest dostatecznie sprawny, aby radzić sobie z nieustannymi zmianami.

Zarówno klienci detaliczni, jak i korporacyjni ufają, że banki zadbają o ich aktywa finansowe, a dane osobowe będą bezpieczne i poufne. Powszechnie znane powiedzenie: „masz to jak w banku” odzwierciedla zaufanie i niezawodność, które kojarzone są z działalnością bankową.