DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

CGI posiada zaawansowaną wiedzę w sektorze przemysłowym. Oferujemy rozwiązania oparte na naszych produktach, rozwiązania naszych partnerów, które wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem.

production

 

Person holding a phone next to office hardware

Partner IFS

W Polsce i krajach Bałtyckich współpracujemy z IFS od ponad sześciu lat. Wspólnie z IFS dostarczamy najlepsze doświadczenia branżowe i innowacyjne rozwiązania dla firm energetycznych i produkcyjnych, a także przedsiębiorstw użyteczności publicznej.

Zobacz więcejMedia
 

 

Współpraca z Microsoft

Współpraca z Microsoft

CGI współpracuje z Microsoft globalnie, jest m.in. Złotym oraz Srebrnym partnerem Microsoft w ponad 20 obszarach. CGI posiada jeden z największych pakietów ofert Microsoft na rynku, a także ponad 8 000 ekspertów od rozwiązań Microsoft w ponad 25 krajach.

Zobacz więcejMedia
 

 

 

Rozwiązania w chmurze

Rozwiązania w chmurze

Rozwiązania osadzone w chmurze to dużo więcej, aniżeli moda. Dobranie właściwego narzędzia wymaga doświadczonego partnera. Konsultanci z CGI od lat pomagają wdrożyć optymalny produkt.

Zobacz więcejMedia
 

 

Person holding a phone next to office hardware

Chmura i hybrid IT

Przenoszenie wybranych obszarów do chmury w dzisiejszych czasach jest koniecznością. Wykorzystując narzędzia stworzone przez konsultantów CGI jest to możliwe szybko i bezpiecznie. Pomagamy zrównoważyć wartość chmury i ryzyko jakie jest związane z migracją do niej. Towarzyszymy naszym klientów na każdym etapie podróży do środowiska Cloud i Hybrid IT.

Zobacz więcejMedia