Insurance consultant working at laptop

CGI KSeF Hub  


CGI KSeF Hub wspiera Twoją firmę w integracji z platformą Krajowego Systemu e-Faktur. To rozwiązanie uniwersalne, pozwalające na płynną i jednolitą komunikację pomiędzy systemami w Twojej firmie a Krajowym Systemem e-Faktur. Zautomatyzowaliśmy proces wysyłki faktur sprzedażowych i odbioru faktur zakupowych, aby uprościć wdrożenie obowiązku raportowania do KSeF. Nasze narzędzie stwarza również możliwość optymalizacji procesu obsługi faktur zakupowych w firmie.

Posiadamy gotową integracją z rozwiązaniem ERP firmy IFS.  Efekt: wyjątkowa funkcjonalność i efektywność w Twojej organizacji.   

CGI KSeF Hub jest elastyczny, bezpieczny i niezawodny. Jako CGI zapewniamy wdrożenie systemu, a następnie jego utrzymanie i dostosowywanie do zmieniających się wymogów Ministerstwa Finansów.

Szybsze osiąganie wyników biznesowych dla klientów za pomocą naszego ekosystemu partnerów


W dzisiejszym świecie współpraca jest kluczem do osiągnięcia długotrwałego sukcesu. Współpracujemy z naszymi klientami i ekosystemem zrzeszającym naszych partnerów, aby dzięki zaawansowanym technologiom tworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich. Obejrzyj nasz film, aby zobaczyć przykłady wspaniałych wyników biznesowych, które wspólnie tworzymy.

Jako partner IFS, jaką wartość dostarczamy klientom?

Jako Premier Partner IFS, CGI nadal inwestuje w rozwój tej współpracy. Z ponad 20 członkami specjalizującymi się w IFS, zrealizowaliśmy ponad 400 integracji lokalnie na Litwie i Łotwie. Wspólnie pomogliśmy światowej klasy klientom usprawnić ich operacje cyfrowe poprawiając płynność toku pracy wewnątrz ich organizacji. Odnoszący sukcesy producenci korzystają z narzędzi biznesowych, które umożliwiają im szybkie przyjęcie zmian i uzyskanie z nich maksimum korzyści. Nasi eksperci zapewniają sukces, dzięki najlepszym w swojej klasie rozwiązaniom, które obejmują wdrożeniami całą gamę sektorów użyteczności publicznych i produkcyjnych - niezależnie od tego, czy jest to inżynieria na zamówienie (ETO), konfiguracja na zamówienie (CTO), produkcja na zamówienie (MTO). ), make-to-stock (MTS), make-to-forecast (MTF), tryb mieszany, produkcja na zamówienie lub krótki cykl życia produktu, a także obsługa i zaangażowanie klientów.

Doświadczeni specjaliści CGI z certyfikatem IFS Certified obejmują całe spektrum możliwości IFS na całej platformie. Nasze umiejętności obejmują IFS Manufacturing ™, IFS Supply Chain ™, IFS Financials ™, IFS Warehouse ™, Integrations and Automations

20+
członków CGI specjalizujących się w IFS
400+
Ukończono ponad 400 integracji

Kluczowe oferty

Usługi doradcze
  • Dostosuj podstawowy proces do najlepszych sprawdzonych praktyk
  • Określ punkt odniesienia, aby zmierzyć wywierany wpływ
Usługi wdrożeniowe
  • Skonfiguruj IFS Manufacturing ™, IFS Supply Chain ™, IFS Financials ™, IFS Warehouse ™, Integrations and Automations.
Usługi optymalizacji
  • Uruchom szczegółowy raport, aby zrozumieć stan techniczny
  • Określ wpływ rozwiązania i swoje kolejne kroki
Usługi edukacyjne
  • Szkolenie z administrowania systemem
  • Szkolenie Fulfiller