Insurance consultant working at laptop

CGI KSeF Hub  


CGI KSeF Hub wspiera Twoją firmę w integracji z platformą Krajowego Systemu e-Faktur. To rozwiązanie uniwersalne, pozwalające na płynną i jednolitą komunikację pomiędzy systemami w Twojej firmie a Krajowym Systemem e-Faktur. Zautomatyzowaliśmy proces wysyłki faktur sprzedażowych i odbioru faktur zakupowych, aby uprościć wdrożenie obowiązku raportowania do KSeF. Nasze narzędzie stwarza również możliwość optymalizacji procesu obsługi faktur zakupowych w firmie.

Posiadamy gotową integracją z rozwiązaniem ERP firmy IFS.  Efekt: wyjątkowa funkcjonalność i efektywność w Twojej organizacji.   

CGI KSeF Hub jest elastyczny, bezpieczny i niezawodny. Jako CGI zapewniamy wdrożenie systemu, a następnie jego utrzymanie i dostosowywanie do zmieniających się wymogów Ministerstwa Finansów.

Szybsze osiąganie wyników biznesowych dla klientów za pomocą naszego ekosystemu partnerów


W dzisiejszym świecie współpraca jest kluczem do osiągnięcia długotrwałego sukcesu. Współpracujemy z naszymi klientami i ekosystemem zrzeszającym naszych partnerów, aby dzięki zaawansowanym technologiom tworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich. Obejrzyj nasz film, aby zobaczyć przykłady wspaniałych wyników biznesowych, które wspólnie tworzymy.

A team of young professionals

Jako partner IFS, jaką wartość dostarczamy klientom?

Jako Premier Partner IFS, CGI nadal inwestuje w rozwój tej współpracy. Z ponad 20 członkami specjalizującymi się w IFS, zrealizowaliśmy ponad 400 integracji lokalnie na Litwie i Łotwie. Wspólnie pomogliśmy światowej klasy klientom usprawnić ich operacje cyfrowe poprawiając płynność toku pracy wewnątrz ich organizacji. Odnoszący sukcesy producenci korzystają z narzędzi biznesowych, które umożliwiają im szybkie przyjęcie zmian i uzyskanie z nich maksimum korzyści. Nasi eksperci zapewniają sukces, dzięki najlepszym w swojej klasie rozwiązaniom, które obejmują wdrożeniami całą gamę sektorów użyteczności publicznych i produkcyjnych - niezależnie od tego, czy jest to inżynieria na zamówienie (ETO), konfiguracja na zamówienie (CTO), produkcja na zamówienie (MTO). ), make-to-stock (MTS), make-to-forecast (MTF), tryb mieszany, produkcja na zamówienie lub krótki cykl życia produktu, a także obsługa i zaangażowanie klientów.

Doświadczeni specjaliści CGI z certyfikatem IFS Certified obejmują całe spektrum możliwości IFS na całej platformie. Nasze umiejętności obejmują IFS Manufacturing ™, IFS Supply Chain ™, IFS Financials ™, IFS Warehouse ™, Integrations and Automations

20+
członków CGI specjalizujących się w IFS
400+
Ukończono ponad 400 integracji

Kluczowe oferty

Usługi doradcze
  • Dostosuj podstawowy proces do najlepszych sprawdzonych praktyk
  • Określ punkt odniesienia, aby zmierzyć wywierany wpływ
Usługi wdrożeniowe
  • Skonfiguruj IFS Manufacturing ™, IFS Supply Chain ™, IFS Financials ™, IFS Warehouse ™, Integrations and Automations.
Usługi optymalizacji
  • Uruchom szczegółowy raport, aby zrozumieć stan techniczny
  • Określ wpływ rozwiązania i swoje kolejne kroki
Usługi edukacyjne
  • Szkolenie z administrowania systemem
  • Szkolenie Fulfiller