Rozwijaj swoje umiejętności. Dziel się swoimi spostrzeżeniami. Wykorzystuj swój potencjał.

 

Professional working on data

Bądź właścicielem

W CGI będziesz kimś więcej niż pracownikiem. Zapraszamy Cię do zostania właścicielem firmy, odnoszącym korzyści z zespołowego sukcesu i aktywnie kształtującym kierunki rozwoju firmy.

Co oznacza bycie właścicielem?

Woman laughing while presenting

Bądź kreatywny

Praca w CGI obfituje w urozmaicone, nieszablonowe zadania i możliwości poszerzania kwalifikacji w ramach rotacji na stanowiskach. Tym samym doskonalą się umiejętności przydatne w trakcie konsultacji z klientami i grupami społecznymi. Zaś innowacyjne, ukierunkowane na zmiany rozwiązania sprzyjają wypracowywaniu wartości.

Jak wspieramy Twoją kreatywność

An adult reading to 2 children

Korzystaj ze wsparcia

Zależy Ci na rozwoju zawodowym oraz na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Nam również! Jesteśmy znani z przyjaznego i opartego na współpracy środowiska pracy oraz idei ciągłego uczenia się. Chętnie udzielamy poparcia w rozwoju zawodowym oraz osobistym.

Jak przygotujemy Cię na sukces

CGI Head Office

Odkryj swoją przyszłą karierę

Życie codzienne CGI wyrasta na gruncie współwłasności, pracy zespołowej, szacunku i przynależności.

  • W CGI zapraszamy Cię do bycia właścicielem od pierwszego dnia oraz do dalszego rozszerzania tej własności, by cieszyć się z owoców wspólnego sukcesu.
  • W CGI Twoja praca kreuje wartość w oparciu o Twoje doświadczenie, w działaniu ramię w ramię ze współpracownikami i klientami, rozwiązując ważne problemy.
  • W CGI kształtujesz swoją karierę w firmie stworzonej z myślą o rozwoju i stabilności, zawsze zapewniającej narzędzia, wsparcie i zasoby do progresu.

Przeglądaj wolne stanowiska

Dla naszych klientów, idea partnerstwa z wyboru zapewnia wartości i zasoby, wnoszone dzięki zróżnicowanym zespołom – od determinacji i zaangażowania po innowacyjne, nieszablonowe myślenie.

Nasze inicjatywy i programy DE&I koncentrują się na budowaniu wszechstronnych zespołów, w których nasi specjaliści mogą być sobą, otrzymują wsparcie w rozwoju kariery oraz pracują w środowisku pełnym szacunku, poparcia i współdziałania.

Dowiedz się więcej o naszej kulturze organizacyjnej

A person walking up rainbow colored steps
Consultant at a desktop computer

Masz pytania?

W FAQ znajdziesz więcej informacji o tym, jak ubiegać się o pracę, staże, weryfikację zatrudnienia, jak również zapytania byłych pracowników, problemy techniczne itp.

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

 

OSTRZEŻENIE – Fałszywe oferty pracy. Uważaj na nieuczciwe oferty pracy