Pełne przeniesienie biznesu do chmury będzie nieopłacalne. Chmura, to rozwiązanie, które wymaga kalkulacji – koszt przeniesienia wszystkich aplikacji i wykorzystywanie tego rozwiązania przez 365 dni może znacznie przewyższać przewidywany zysk.
Razem z Equinix umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii na świecie. Niezależnie czy jesteś klientem z branży ubezpieczeń, czy rozwiązań chmurowych, możesz korzystać z naszego doświadczenia oraz pomocy ekspertów różnego rodzaju usług IT.

Od ukierunkowanych wdrożeń do wdrożeń korporacyjnych. CGI zapewnia oczekiwany zwrot z inwestycji, w tym szybszy czas wprowadzenia na rynek, większą wydajność, oszczędność kosztów, dzięki bogatemu doświadczeniu związanemu z rozwiązaniami Oracle. Poniżej prezentujemy kluczowe oznaczenia Oracle dla CGI:

 

platinum partner

 

platinum partner cloud

 

platinum partner cloud select

Oracle Platinum Partner
Oracle Platinum Partner
Oracle Platinum Partner

Oracle Platinum Partner
Oracle Platinum Partner
Oracle Platinum Partner

Oracle Platinum Partner
Oracle Platinum Partner

Narzędzie stworzone w ponad 20 wersjach dostosowanych do różnych branż. Wspiera wszystkie aspekty zarządzania relacjami z klientem, włącznie ze sprzedażą, usługami, call center, marketingiem, zarządzaniem zamówieniami klientów i zarządzanie partnerami. Wbudowana integracja z aplikacjami Oracle zmniejsza koszty i podnosi satysfakcję klientów. Oracle Siebel oferuje wdrożenie on-demand i on-premises, a także zintegrowany model wdrożenia. CGI jest certyfikowanym partnerem Advantage w Oracle. Tutaj możesz przeczytać więcej na temat oprogramowania: https://www.oracle.com/applications/siebel