DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Bogate portfolio rozwiązań opracowanych przez CGI dla branży detalicznej i usługowej jest fundamentem naszej współpracy z klientami. Aplikacje, systemy i metody wdrażania rozwiązań są wynikiem lat doświadczenia, które zdobyliśmy świadcząc usługi naszym klientom.

 

Centrum kompetencji CCM

Centrum kompetencji CCM

Dynamika kontaktu z klientami wymaga narzędzi, które są dostosowane do tempa zmian. Konsultanci z CGI pomagają w tworzeniu środowiska odpowiadającego na wyzwania dnia dzisiejszego i przygotowują na wyzwania jutra. CGI CCM to nasza odpowiedź na rosnące potrzeby w tym zakresie.

Zobacz więcejMedia
 

 

Person holding a phone next to office hardware

Chmura i hybrid IT

Przenoszenie wybranych obszarów do chmury w dzisiejszych czasach jest koniecznością. Wykorzystując narzędzia stworzone przez konsultantów CGI jest to możliwe szybko i bezpiecznie. Pomagamy zrównoważyć wartość chmury i ryzyko jakie jest związane z migracją do niej. Towarzyszymy naszym klientów na każdym etapie podróży do środowiska Cloud i Hybrid IT.

Zobacz więcejMedia
 

 

Rozwiązania w chmurze

Rozwiązania w chmurze

Rozwiązania osadzone w chmurze to dużo więcej, aniżeli moda. Dobranie właściwego narzędzia wymaga doświadczonego partnera. Konsultanci z CGI od lat pomagają wdrożyć optymalny produkt.

Zobacz więcejMedia
 

 

Współpraca z Microsoft

Współpraca z Microsoft

CGI współpracuje z Microsoft globalnie, jest m.in. Złotym oraz Srebrnym partnerem Microsoft w ponad 20 obszarach. CGI posiada jeden z największych pakietów ofert Microsoft na rynku, a także ponad 8 000 ekspertów od rozwiązań Microsoft w ponad 25 krajach.

Zobacz więcejMedia
 

 

Współpraca CGI z Salesforce

Współpraca CGI z Salesforce

Jako certyfikowany globalny platynowy partner Salesforce, CGI pomaga w integracji, jego utrzymaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań. Posiadamy doświadczenie z wielu wdrożeń platformy Salesforce na całym świecie w tym na takich rynkach jak Stany Zjednoczone, Kanada, Francja, Czechy i Portugalia.

Zobacz więcejMedia