CGI było głównym sponsorem Winter Reception, corocznego przyjęcia organizowanego przez Ambasadę Kanady oraz Polsko-Kanadyjska Izba Handlową, które w tym roku odbyło się 6 lutego.
Sprawdź AROMI AROMI Przyspiesza procesy w gastronomii 21 stycznia spotkaliśmy się z przedstawicielami polskich firm z branży gastronomicznej, aby zaprezentować możliwości i potencjał aplikacji Aromi. Spotkanie odbyło się w Ambasadzie ...

Dziś jeden konsument to wiele wyzwań dla organizacji. Wielokanałowość komunikatów, digitalizacja i zmiany, które wymagają synchronizacji działań wielu działów wymagają rozwiązania, które będzie zbierało dane w jednym miejscu i wspierało ich dystrybucję w wielu kanałach.

W tym celu stworzyliśmy CGI CCM (Client Contact Management) - Centrum kompetencji zarządzania relacjami z klientami.

Nasi specjaliści tworzą zautomatyzowane środowiska, które pozwalają na kontrolę nad obiegiem dokumentów od analizy przez stworzenie repozytorium, aż do stadium raportowania i finalnej archiwizacji.

Zapraszamy do kontaktu celem poznania naszego rozwiązania i wszystkich kroków, które należy wykonać aby tworzenie dokumentów i komunikacja pozwalały na rozwój biznesu.