Pełne przeniesienie biznesu do chmury będzie nieopłacalne. Chmura, to rozwiązanie, które wymaga kalkulacji – koszt przeniesienia wszystkich aplikacji i wykorzystywanie tego rozwiązania przez 365 dni może znacznie przewyższać przewidywany zysk.
Razem z Equinix umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii na świecie. Niezależnie czy jesteś klientem z branży ubezpieczeń, czy rozwiązań chmurowych, możesz korzystać z naszego doświadczenia oraz pomocy ekspertów różnego rodzaju usług IT.

Dziś jeden konsument to wiele wyzwań dla organizacji. Wielokanałowość komunikatów, digitalizacja i zmiany, które wymagają synchronizacji działań wielu działów wymagają rozwiązania, które będzie zbierało dane w jednym miejscu i wspierało ich dystrybucję w wielu kanałach.

W tym celu stworzyliśmy CGI CCM (Client Contact Management) - Centrum kompetencji zarządzania relacjami z klientami.

Nasi specjaliści tworzą zautomatyzowane środowiska, które pozwalają na kontrolę nad obiegiem dokumentów od analizy przez stworzenie repozytorium, aż do stadium raportowania i finalnej archiwizacji.

Zapraszamy do kontaktu celem poznania naszego rozwiązania i wszystkich kroków, które należy wykonać aby tworzenie dokumentów i komunikacja pozwalały na rozwój biznesu.