Digitalizacja wpływa na wiele obszarów naszego życia. Pozwala na oszczędne gospodarowanie naszymi zasobami i zwiększanie wydajności. CGI opracowało system, który pozwala na wprowadzenie czwartej rewolucji przemysłowej w obszar cateringu i procesowania żywności w firmach, które odpowiadają za przygotowywanie żywności – Aromi.

Aromi jest podstawą zrównoważonej produkcji żywności o wysokiej jakości, która zaspokaja stale zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki tej inteligentnej aplikacji praca ręczna związana z obsługą produkcji i zarządzaniem zasobami zostaje ograniczona do minimum, pozwalając na skupieniu się na rozwoju biznesu i wzbogacaniu doświadczeń klientów.

Czym jest CGI Aromi?
Aplikacja została opracowana wspólnie z ekspertami z branży gastronomicznej. Rozwiązanie typu ERP do obsługi gastronomii – Aromi, wspiera przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem specyficznych potrzeb branży. Pozwala dostawcy na zarządzanie całym procesem: od zamawianie składników przez produkcję posiłków, sprzedaż produktu aż po dostawę do klienta końcowego. Aromi łączy w swojej funkcjonalności wiedzę, praktyczne doświadczenie i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym firmy z branży usług gastronomicznych zyskują przewagę konkurencyjną.

CGI Aromi wpiera Twój biznes
Aromi składa się z wielu modułów, które każdy klient indywidualnie dobiera do swoich potrzeb. Narzędzie dostępne jest na wszystkich urządzaniach mobilnych oraz w wersji desktopowej. Dzięki czemu elastyczność jest łączona z efektywnością. System umożliwia łatwą wymianę danych z innymi systemami, w tym systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Planowanie

 

Zapewnia możliwość efektywnego planowania zadań, m.in. utrzymywania informacji o produkcie, przygotowywania listy składników, zarządzania przepisami
i menu, dostarczania informacji
o wartościach odżywczych oraz przeprowadzania kontroli kosztów. Dzięki temu klient na każdym kroku zapewnia swoim odbiorcom wysoką jakość produktów oraz usług, mogąc jednocześnie natychmiast reagować na zmieniające się potrzeby rynku, np. diety sezonowe lub potrzeby żywienia specjalistycznego.

Produkcja

 

W łatwy sposób możesz zarządzać wszystkimi procesami związanymi
z produkcją żywności, w tym także planowaniem i realizacją produkcji oraz dystrybucją i magazynowaniem, jak również dostosowaniem się do różnych grup odbiorców i możliwością reagowania na zmiany sezonowe w dietach. 
Ekologia i odpowiedzialność społeczna
są dla nas ważnymi wartościami, dlatego dzięki historycznym informacjom
o odpadach firma może również na bieżąco kontrolować i analizować informacje o ilości odpadów, wprowadzając niezbędne zmiany już na etapie produkcji.

Sprzedaż

 

Aromi ułatwia zarządzanie zamówieniami, usługami oraz rezerwacją obiektów,
a także sprzedawanymi produktami, fakturami i opiniami klientów, współpracując z innymi systemami, takimi jak systemy fakturowania i księgowości.

 

Proces zakupowy

 

Umożliwia efektywny zakup i odbiór produktów, digitalizację procesów zakupowych i integrację ich z innymi powiązanymi systemami, takimi jak systemy fakturowania oraz sprawdzanie zakupionych produktów pod kątem jakości, ilości i ceny.

Analityka

 

Aromi stanowi innowacyjne narzędzie do analizy biznesowej
i zarządzania, umożliwiając dostawcom usług gastronomicznych przekształcanie danych w wartościowe analizy dla poprawy jakości ich działalności.
 

Zobacz film o CGI Aromi