Śledzenie 4 milionów próbek badawczych jest złożonym procesem. CGI pomogło Biobanken Norr zaoszczędzić aż 3000 godzin pracy w ciągu roku. CGI opracowało platformę HoloTagger jako podstawę zastosowanego rozwiązania przez Biobanken. To rozwiązanie może znaleźć zastosowanie również w wielu innych ...
Wprowadzenie produktu na rynek to najbardziej złożony proces dla firm działającym w obszarze zdrowia. Często są to wieloletnie, globalne działania, które angażują niemal każdy dział w firmie. Zarządzanie procesem wprowadzenia produktu na rynek może być ogromnym wyzwaniem, szczególnie dla firm, ...

Rozmowa telefoniczna

Pierwszym etapem rekrutacji jest phone interview, podczas którego będziesz mógł opowiedzieć nam więcej o Twoich umiejętnościach technicznych, tak, abyśmy mogli jak najlepiej dopasować dla Ciebie projekt i zespół.

Spotkanie

W momencie, kiedy zostałeś zakwalifikowany do kolejnego etapu, serdecznie zapraszamy Cię na inhouse interview, czyli spotkanie u nas w firmie. W ciągu 2 godzin odbędziesz dwa spotkania, każde z dwoma Konsultantami, z którymi będziesz miał możliwość porozmawiania np. o stosie technologicznym, a także o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach. Sesje zakończy rozmowa z rekruterem – to będzie dobry moment, żeby zadać pytania związane z częścią HR-ową. Możesz też obejrzeć biuro, pograć w piłkarzyki i skosztować naszych pyszności.

Oferta

Oferta pracy może zostać złożona Tobie nawet jeszcze tego samego dnia, którego odbyło się spotkanie!

Witaj na pokładzie!

Jak tylko rozpoczniesz ekscytującą podróż z CGI, bądź pewny, że od pierwszego dnia będziesz pracował i rozwijał swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze i wśród najwyższej klasy specjalistów na rynku IT. Dodatkowo możesz polecać swoich kolegów do pracy, co jest premiowane atrakcyjnym bonusem polecającym!