Corporate social responsibility is part of the essence of who we are—it is built into the CGI dream on which we were founded, and sustained through our values and local operating model.
  • Strona
Pełne przeniesienie biznesu do chmury będzie nieopłacalne. Chmura, to rozwiązanie, które wymaga kalkulacji – koszt przeniesienia wszystkich aplikacji i wykorzystywanie tego rozwiązania przez 365 dni może znacznie przewyższać przewidywany zysk.

CGI ma już 40 lat doświadczenia w pracy przy projektach związanych z lotnictwem i przestrzenią kosmiczną. Specjaliści w naszym regionie już od 10 lat pracują nad rozwiązaniami dla naziemnego i pokładowego oprogramowania, które jest wykorzystywane przez agencje kosmiczne i organizacje, które zarządzają satelitami.

Jeden z naszych największych projektów dotyczył stworzenia oprogramowania dla systemu nawigacji satelitarnej Unii Europejskiej – Galileo. Jednocześnie CGI współpracowało i wspierała Estonię w ramach prac grupy roboczej ESA. W współpracy z Uniwersytetem w Tartu opracowaliśmy całkowicie nowe internetowe oprogramowanie służące zarządzaniu misjami satelitów. Jest ono wykorzystane do zarządzania pierwszą estońską misją kosmiczną ESTCube – 1.

italy space satellites connecting option 02