CGI było głównym sponsorem Winter Reception, corocznego przyjęcia organizowanego przez Ambasadę Kanady oraz Polsko-Kanadyjska Izba Handlową, które w tym roku odbyło się 6 lutego.
Sprawdź AROMI AROMI Przyspiesza procesy w gastronomii 21 stycznia spotkaliśmy się z przedstawicielami polskich firm z branży gastronomicznej, aby zaprezentować możliwości i potencjał aplikacji Aromi. Spotkanie odbyło się w Ambasadzie ...

CGI ma już 40 lat doświadczenia w pracy przy projektach związanych z lotnictwem i przestrzenią kosmiczną. Specjaliści w naszym regionie już od 10 lat pracują nad rozwiązaniami dla naziemnego i pokładowego oprogramowania, które jest wykorzystywane przez agencje kosmiczne i organizacje, które zarządzają satelitami.

Jeden z naszych największych projektów dotyczył stworzenia oprogramowania dla systemu nawigacji satelitarnej Unii Europejskiej – Galileo. Jednocześnie CGI współpracowało i wspierała Estonię w ramach prac grupy roboczej ESA. W współpracy z Uniwersytetem w Tartu opracowaliśmy całkowicie nowe internetowe oprogramowanie służące zarządzaniu misjami satelitów. Jest ono wykorzystane do zarządzania pierwszą estońską misją kosmiczną ESTCube – 1.

italy space satellites connecting option 02