CGI posiada wysoko rozwinięte kompetencje w outsourcingu IT. Nasze usługi są rozwijane w oparciu o wyniki. Naszym klientom daje to gwarancję, że ich wydajność zostanie zwiększona, a koszty zredukowane. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na nowe inwestycje oraz stymulowanie transformacji ...
  • Strona

CGI ma już 40 lat doświadczenia w pracy przy projektach związanych z lotnictwem i przestrzenią kosmiczną. Specjaliści w naszym regionie już od 10 lat pracują nad rozwiązaniami dla naziemnego i pokładowego oprogramowania, które jest wykorzystywane przez agencje kosmiczne i organizacje, które zarządzają satelitami.

Jeden z naszych największych projektów dotyczył stworzenia oprogramowania dla systemu nawigacji satelitarnej Unii Europejskiej – Galileo. Jednocześnie CGI współpracowało i wspierała Estonię w ramach prac grupy roboczej ESA. W współpracy z Uniwersytetem w Tartu opracowaliśmy całkowicie nowe internetowe oprogramowanie służące zarządzaniu misjami satelitów. Jest ono wykorzystane do zarządzania pierwszą estońską misją kosmiczną ESTCube – 1.

italy space satellites connecting option 02