Każdego roku dzielimy się informacjami na temat trendów pojawiających się w sektorach, które są obsługiwane przez CGI. Jest to wiedza pochodząca z całego świata, oparta na rozmowach z osobami odpowiedzialnymi za rozwój firm. Globalne doświadczenie we wdrażaniu projektów i ...
CGI w Polsce cały czas poszukuje specjalistów IT, którzy oprócz wiedzy IT są ekspertami biznesowymi w swoich branżach.
  • Page

SPP - Plan Zakupu Akcji

+3.0% o tyle będzie większe Twoje wynagrodzenie, kiedy korzystasz z programu SPP, zakupu akcji, w 100% dofinansowanego przez CGI, od pierwszego dnia zatrudnienia. Oznacza to, że jesteś współwłaścicielem firmy i masz wpływ na jej wyniki.

Atrakcyjny program poleceń

Możesz wybrać się na wymarzone wakacje za 6000 PLN, które dostaniesz za każdego poleconego i zatrudnionego kandydata. Rozwijaj swoją karierę wspólnie ze znajomymi!

Praca twórcza

Czerp obopólne korzyści - aż 90% czasu możesz zaraportować na pracę twórczą w sformalizowanym programie pracy twórczej w CGI

Medicover

Nasze zdrowie jest najważniejsze, dlatego już od pierwszego dnia pracy aktywujemy dla Ciebie i Twojej rodziny pakiet Medicover (Maxima) wraz z pełną opieką dentystyczną.

Dzielimy się wiedzą

Ramię w ramię, w naszych zespołach pracują najlepsi eksperci na rynku IT. Co tydzień spotykamy się promując wymianę wiedzy i doświadczeń podczas tzw. Brown Bagów. Dołączając do nas możesz skonsultować interesujące Cię zagadnienie dwustronnie z mentorem. Masz unikalną wiedzę i chcesz zostać mentorem - CGI w zupełności to miejsce dla Ciebie.

Urlopy i czas dla siebie

Wiemy, jak bardzo ważny jest czas dla najbliższych, dlatego będziesz zachęcany do regularnych urlopów i czasu korzystania z czasu dla siebie. Zapewnimy też Ci dodatkowe urlopy okolicznościowe.

Ubezpieczenie w podróży

Jeśli będziesz podróżował z nami – mamy dla Ciebie dodatkowe ubezpieczenie podróżne oraz program wsparcia w podróży

Program Wsparcia Pracowników

Pomagamy sobie, nawet w niestandardowych sytuacjach – oferujemy opcjonalne uczestnictwo w Programie Wsparcia Pracowników (MAP), które zapewnia Tobie i Twojej rodzinie bezpłatny dostęp do informacji specjalistycznych.

Fundusz inwestycyjny

Razem inwestujemy w przyszłość! +4,65% - o tyle będzie większe Twoje wynagrodzenie, kiedy korzystasz z planu ubezpieczeń finansowanego w 100% przez CGI.

Program Oxygen

Wspólnymi siłami, razem z globalnym programem Oxygen będziesz zachęcany do uczestnictwa w globalnym programie CGI wspierającym w prowadzeniu zdrowego trybu życia poprzez różnorodne środki i usługi lokalne, np. raz w roku staramy się obejść ziemię w programie Walk Around The World.

Multisport

Dołącz do naszej aktywnej społeczności - w ciągu pierwszego tygodnia odbierzesz kartę Multisport, aby w pełni cieszyć się aktywnym trybem życia. (Pakiet możliwy do zakupienia również przy współpracy w modelu B2B lub na umowę zlecenie)

Prezenty

Solidarnie świętujemy razem najważniejsze okoliczności – z okazji ślubu oraz nowonarodzonych dzieci dostaniesz prezenty, które pozwolą Ci cieszyć się jeszcze bardziej tymi wyjątkowymi wydarzeniami w Twoim życiu.

Profit Participation Plan

Budujemy wspólnie firmę i dlatego raz na rok CGI dzieli się zyskami i przyznaje nagrody związane ze wzrostem – Profit Participation Plan (PPP).

Aktywności dodatkowe

Piłkarzyki, gry planszowe, szachy, jazda na rowerze – z nami możesz angażować się w te i inne aktywności, które sprawiają przyjemność i odprężają umysł!

Celebrujemy rocznice

Cieszymy się ze wspólnie przepracowanego czasu i razem świętujemy 10-tą, 15-tą, 20-tą i 25-ą rocznicę w CGI.

Dobra atmosfera

Zależy nam na dobrej atmosferze pracy. W anonimowym programie pomiaru satysfakcji z pracy (MSAP) w CGI, oceniamy pracodawcę na poziomie 7.9/10.