Dzięki CGI Rondo możesz automatyzować procesy biznesowe oraz podział pracy. Czas realizacji procesu ulega skróceniu, a dokumenty są archiwizowane w bezpieczny sposób - zgodny z przepisami

Zapewniamy zwiększenie wydajności

 

Zapewniamy zwiększenie wydajności

Z aplikacji Rondo korzystają już setki tysięcy użytkowników, dla których narzędzie jest wsparciem codziennej pracy. Z każdym rokiem oczekiwania użytkowników względem sposobu działania narzędzi zmieniają się. Aktualnie poszukiwana jest doskonała jakość, użyteczność i wygląd aplikacji. Mając to na uwadze CGI stworzyło Rondo. Zadbaliśmy, aby użyteczność i interfejs użytkownika spełniały oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających użytkowników, pomagając im w zwiększaniu wydajności ich pracy.

Przyspieszamy proces podpisywania dokumentów

 

Przyspieszamy proces podpisywania dokumentów

Problemem wynikającym z tradycyjnego podpisywania dokumentów jest długi czas obiegu dokumentów. Ponadto obieg papierowych dokumentów stanowi zagrożenie bezpieczeństwa danych. W dzisiejszych czasach strony nie zawsze są fizycznie obecne w tym samym miejscu, a wysyłanie umów pocztą trwa zbyt długo. Podpis elektroniczny Rondo pomaga na podpisywanie umów w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki podpisowi cyfrowemu, podpisywany dokument jest automatycznie archiwizowany, co zmniejsza ryzyko związane z zachowaniem bezpieczeństwa. Dokument można także łatwiej odnaleźć mając go w wersji cyfrowej.
Podpisy elektroniczne pozwalają zaoszczędzić do 90% czasu pracy i skracają proces!

Stawiamy na szybkość

 

CGI Rondo

Dzięki aplikacji mobilnej, Rondo daje możliwość weryfikacji oraz akceptacji faktur, czy innych dokumentów przez wiele osób, w dowolnym czasie i miejscu. Oznacza to, że nie jesteś przywiązany do biurka. Możesz to robić z dowolnego miejsca na świecie.
Dużym wyzwaniem dla firm jest proces decyzyjny – często osoby odpowiedzialne są niedostępne w danym miejscy, o określonej porze. Dzięki CGI Rondo proces akceptacyjny jest znacznie przyspieszony, co minimalizuje potencjalne koszty opóźnień. Dla użytkownika, mobilny dostęp zapewnia elastyczność, wydajność i łatwość pracy.

Ułatwiamy obieg dokumentów

 

rondo

Część przedsiębiorców cały czas gromadzi i archiwizuje papierowe dokumenty, część korzysta już m.in. z e-faktur. CGI Rondo daje możliwość zarządzania dokumentami w każdej formie. Papierowe mogą przejść proces digitalizacji, aby znacznie ułatwić procesy wymagające stosowania dokumentacji oraz ich organizacji.
Co więcej moduł Rondo Billing pozwala na uproszczenie procesu fakturowania, zmniejszając przy tym koszty związane z tym procesem. Dzięki wykorzystaniu modułu Rondo Billing przetwarzanie faktur staje się łatwiejsze i wydajniejsze. Dodatkowo moduł jest kompatybilny z wieloma narzędziami zewnętrznymi.