CGI posiada wysoko rozwinięte kompetencje w outsourcingu IT. Nasze usługi są rozwijane w oparciu o wyniki. Naszym klientom daje to gwarancję, że ich wydajność zostanie zwiększona, a koszty zredukowane. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na nowe inwestycje oraz stymulowanie transformacji ...
  • Strona

Equinix należy do czołowych firm zarządzających najnowocześniejszymi centrami danych. Działa na 52 rynkach i 5 kontynentach.

Korzystaj z rozwiązań, które wspierane są przez czołowych dostawców rozwiązań chmurowych: Microsoft Azure, Google Cloud Platform, Amazon Web Services oraz Oracle Cloud.

Obecnie tradycyjne metody scentralizowanego zarządzania pamięcią masową już nie wystarczają. Interconnection Oriented Architecture™ to bezpośrednie, bezpieczne i o szybkiej łączności rozwiązanie, które dzięki swojemu Data Hub™ umożliwia kontrolę nad danymi na zupełnie nowym poziomie.

Twój data hub w połączeniu z Performance Hub™, który oferuje bezpośredni dostęp do Equinix Cloud Exchange™, pozwoli Ci na udostępnianie danych dokładnie wtedy i gdzie potrzebujesz.

▪  Kompleksowe systemy zabezpieczeń danych spełniają nawet najsurowsze przepisy.

▪  Dane zoptymalizowane lokalnie w połączeniu z repozytorium metadanych pozwoli Ci na bezpieczny dostęp tam gdzie tego potrzebujesz.

▪  Niezawodne, wydajne, bezpośrednie i bezpieczne połączenie ze wszystkimi usługami w chmurze.

▪  Ochrona i replikacja danych w strategicznych lokalizacjach umożliwia Ci tworzenie kopii zapasowych i snapshots.

 

 

Equinix posiada ponad 200 lokalizacji centrów danych – korzystając z naszych usług, otrzymujesz dostęp do rozwiązań, ekspertów oraz ofert, które spełnią Twoje najbardziej rygorystyczne wymagania.

W zależności od potrzeb swojej firmy wybierz prywatną, publiczną lub hybrydową chmurę - zyskujesz wybór oraz elastyczność. Nie jesteś pewien, które rozwiązanie spełni Twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami.