Wyzwaniem z jakim mierzą się dziś operatorzy i dystrybutorzy energii nie jest przetwarzanie danych, ale odpowiednie zarządzanie nimi w celu równoważenia sieci oraz wspierania nowych inicjatyw i reform rynkowych.
W chwili obecnej nadal wiele osób pracuje zdalnie, z domu lub z innych miejsc, w których przebywamy i mamy dostęp do Internetu. Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo ich organizacji i instytucji zaczynają przyglądać się jak zespoły funkcjonują w tym czasie oraz ...

CGI, jako certyfikowany partner implementującym system Tia, pomaga naszym klientom z sektora ubezpieczeń w maksymalnym wykorzystaniu potencjału rozwiązań Tia Technology. Pomagamy zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku poprzez pełną digitalizację, wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

W naszym obszarze kompetencji jest:

  • Transformacja cyfrowa w całym obszarze firmy.
  • Udoskonalenie analizy danych.
  • Ulepszenie zarządzania ryzykiem.
  • Zwiększenie wydajności.

CGI jest wiodącym dostawcą usług IT w sektorze ubezpieczeniowym. Cechuje nas doskonała znajomość produktu, dokładnie opracowane treningi wdrożeń rozwiązań Tia. Nasze doświadczenie i ekspertyza umożliwiają dostarczanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Ponad 3,5 tysiąca specjalistów IT z sektora ubezpieczeń pracuje dla CGI. Skutecznie zaimplementują najlepsze rozwiązania, bazując na doświadczeniach zebranych na innych rynkach. Zaufało nam już ponad 200 firm ubezpieczeniowych z całego świata – w tym 7 z 10 największych korporacji.

Cgi I Tia Technology