CGI było głównym sponsorem Winter Reception, corocznego przyjęcia organizowanego przez Ambasadę Kanady oraz Polsko-Kanadyjska Izba Handlową, które w tym roku odbyło się 6 lutego.
Sprawdź AROMI AROMI Przyspiesza procesy w gastronomii 21 stycznia spotkaliśmy się z przedstawicielami polskich firm z branży gastronomicznej, aby zaprezentować możliwości i potencjał aplikacji Aromi. Spotkanie odbyło się w Ambasadzie ...

Mobilog to doskonałe narzędzie dla firm, które świadczą usługi w zdalnych zespołach lub zatrudniają pracowników wykonujących zadania w terenie, np. firmy sprzątające, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, zarządzanie nieruchomościami, itp.

Aplikacja mobilna pomaga pracownikom w wykonywaniu zadań we wskazanych lokalizacjach i czasie. Pozwala na automatyzowanie podziału pracy pomiędzy, np. ekipami sprzątającymi, czy też zarządcami budynków oraz na skrócenie czasu podróży między właściwymi lokalizacjami. Narzędzie daje także możliwość szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację, zarówno pod względem planowania pracy, jak również nagłych zmian punktów docelowych, czy trasy.

Mobilog daje możliwość łatwej integracji z większością systemów zewnętrznych tj. programami płacowymi czy rozliczeniowymi.

Dlaczego Mobilog?

 

Mobilog upraszcza pracę administracyjną oszczędzając czas i pieniądze. Planowanie całego dnia pracy oraz podział zadań jest możliwy za pomocą jednej, wygodnej aplikacji mobilnej.

Szybkie zmiany w planie pracy mogą być wprowadzane w czasie rzeczywistym, bezpośrednio za pomocą urządzenia mobilnego pracownika wykonującego tą pracę.

Dzięki wbudowanemu modułowi GPS, Mobilog może wskazać optymalną trasę dojazdu lub przejścia do wyznaczonej lokalizacji, oszczędzając czas oraz dbając o środowisko – krótszy czas przejazdu to mniej szkód dla środowiska.

 

 

Mobilog