Montréal, Quebec,, Styczeń 16, 2024

firma CGI (NYSE: GIB) (TSX: GIB.A) ogłosiła, że jest członkiem stowarzyszenia Microsoft Intelligent Security Association (MISA). Nowa współpraca z MISA zapewni CGI dostęp do portfolio produktowego Microsoftu z obszaru security. Tym samy klienci firmy zyskają dostęp do zaawansowanych rozwiązań i kompleksowe bezpieczeństwo.

„Spełnienie standardów bezpieczeństwa to praca zespołowa – ściśle współpracujemy nad tym z naszymi partnerami. Bezpieczeństwo jest fundamentem wszystkich działań, które podejmujemy w CGI – mówi Raymond Daoud, wiceprezes i dyrektor ds. bezpieczeństwa w CGI. „Dzięki członkostwu w stowarzyszeniu Microsoft Intelligent Security Association firma CGI oferuje klientom holistyczne podejście do tego obszaru. To zasługa najnowocześniejszych badań i rozwoju produktów i usług, wzbogacania rozwiązań bezpieczeństwa i zaawansowanych możliwości integracji, aby ostatecznie umożliwić bezpieczną i odpowiedzialną transformację cyfrową biznesu.”

MISA to ekosystem niezależnych dostawców oprogramowania i usług bezpieczeństwa, którzy zintegrowali swoje rozwiązania z technologią zabezpieczeń firmy Microsoft, aby lepiej chronić się przed stale rosnącymi zagrożeniami cybernetycznymi.

„Członkowie Microsoft Intelligent Security Association (MISA) integrują swoje rozwiązania zabezpieczające z technologią zabezpieczeń firmy Microsoft, aby zyskać lepszą ochronę przed zagrożeniami” – mówi Maria Thomson, dyrektor Microsoft Intelligent Security Association. „Rozszerzając możliwości zabezpieczeń firmy Microsoft w całym ekosystemie, pomagamy naszym wspólnym klientom odnieść sukces”.

CGI współpracuje z klientami na całym świecie, żeby zredefiniować i dostosować poziom bezpieczeństwa korporacyjnego do wyzwań otoczenia i dostarcza innowacyjne i zaawansowane usługi cyberbezpieczeństwa. Także złożonych środowiskach, czy branżach krytycznych dla funkcjonowania państwa, takich jak sektor obronny i wywiad. Od ponad czterdziestu lat CGI ściśle współpracuje z komercyjnymi, rządowymi i międzynarodowymi stowarzyszeniami zajmującymi się bezpieczeństwem oraz organami normalizacyjnymi. Więcej informacji na temat oferty CGI w zakresie cyberbezpieczeństwa można znaleźć na stronie: www.cgi.com