Hyland jest wiodącym dostawcą usług treści. Jego hub danych zapewnia wysoce zautomatyzowane zarządzanie informacjami oraz dostarczanie prawidłowych danych dla odpowiednich osób. Platforma usług treści umożliwia klientom na większą swobodę i elastyczność. Pozwala to na dostosowanie się do nieustannie zmieniających się potrzeb biznesowych.

Co daje Twojej firmie współpraca z CGI? Wspólnie z Hyland dążymy do Twojego sukcesu. Nasi eksperci pomogą Ci zmodernizować i zautomatyzować działania, które pozwolą na przyspieszenie transformacji cyfrowej. Rozwiązania Hyland ECM i usług w zakresie treści są jednymi z najlepszych w branży – z Hyland na co dzień współpracuje z 19 000 klientów w 30 biurach na całym świecie.

OnBase


Wiodąca na rynku platforma informacyjna dla przedsiębiorstw, która pozwala zarządzać treścią i procesami. Może być wdrożona lokalnie lub w chmurze Hyland - rozwiązaniu zaprojektowanym specjalnie do zarządzania treścią. OnBase łączy zdolności do zarządzania treścią przedsiębiorstwa (ECM) zarządzania przypadkami i procesami biznesowymi. Wszystko to w ramach jednej platformy, która minimalizując nadprogramowy rozrost IT, umożliwia rozwinięcie zwinności, wydajności i skuteczności firmy.
Możliwa jest integracja OnBase z DocuSign, rozwiązaniami Oracle, SAP czy Docufide®.

ShareBase


Jest to aplikacja oparta o rozwiązanie chmurowe. Umożliwia przedsiębiorstwom udzielanie dostępów z dowolnego urządzenia dla dowolnego użytkownika oraz współpracę nad plikami. Jednocześnie firma zachowuje pełną kontrolę nad procesami udostępniania treści. ShareBase działa w ramach Hyland Cloud z wykorzystaniem centrów danych strategicznie rozmieszczonych na całym świecie.

Brainware


Ta inteligentna platforma do przechwytywania pozwala na dokładne sortowanie dokumentów papierowych i elektronicznych. Te są następnie przesyłane do głównych aplikacji biznesowych – w ten bardziej wydajny sposób przetwarzane są dokumenty niezależnie od ich typów, wersji językowych czy miejsca powstania. Brak szablonów pozwala na szybkie i dokładniejsze przechwytywanie zawartości interfejsu użytkownika i dostarczanie go tam, gdzie jest to potrzebne.

Brainware Intelligent Capture pozwala na:

  • Szybsze przetwarzanie faktur - dzięki automatyzacji zobowiązań możesz sortować dokumenty według dni, tygodni a nawet godzin.


  • Uzgodnienie należności w zaledwie parę sekund.

  • Automatyczne odnalezienie danych z firmowych i prywatnych czeków.

  • Wyodrębnienie większości danych, potrzebnych do automatycznego przetwarzania poczty.

  • Przyspieszenie przetwarzania transkryptów dla szkolnictwa wyższego

  • Korzystanie z automatyzacji także w innych departamentach firmy (na przykład w zasobach ludzkich).