Primary tabs

Hyland jest wiodącym dostawcą usług treści. Jego hub danych zapewnia wysoce zautomatyzowane zarządzanie informacjami oraz dostarczanie prawidłowych danych dla odpowiednich osób. Platforma usług treści umożliwia klientom na większą swobodę i elastyczność. Pozwala to na dostosowanie się do nieustannie zmieniających się potrzeb biznesowych.

Co daje Twojej firmie współpraca z CGI? Wspólnie z Hyland dążymy do Twojego sukcesu. Nasi eksperci pomogą Ci zmodernizować i zautomatyzować działania, które pozwolą na przyspieszenie transformacji cyfrowej. Rozwiązania Hyland ECM i usług w zakresie treści są jednymi z najlepszych w branży – z Hyland na co dzień współpracuje z 19 000 klientów w 30 biurach na całym świecie.

OnBase


Wiodąca na rynku platforma informacyjna dla przedsiębiorstw, która pozwala zarządzać treścią i procesami. Może być wdrożona lokalnie lub w chmurze Hyland - rozwiązaniu zaprojektowanym specjalnie do zarządzania treścią. OnBase łączy zdolności do zarządzania treścią przedsiębiorstwa (ECM) zarządzania przypadkami i procesami biznesowymi. Wszystko to w ramach jednej platformy, która minimalizując nadprogramowy rozrost IT, umożliwia rozwinięcie zwinności, wydajności i skuteczności firmy.
Możliwa jest integracja OnBase z DocuSign, rozwiązaniami Oracle, SAP czy Docufide®.

ShareBase


Jest to aplikacja oparta o rozwiązanie chmurowe. Umożliwia przedsiębiorstwom udzielanie dostępów z dowolnego urządzenia dla dowolnego użytkownika oraz współpracę nad plikami. Jednocześnie firma zachowuje pełną kontrolę nad procesami udostępniania treści. ShareBase działa w ramach Hyland Cloud z wykorzystaniem centrów danych strategicznie rozmieszczonych na całym świecie.

Brainware


Ta inteligentna platforma do przechwytywania pozwala na dokładne sortowanie dokumentów papierowych i elektronicznych. Te są następnie przesyłane do głównych aplikacji biznesowych – w ten bardziej wydajny sposób przetwarzane są dokumenty niezależnie od ich typów, wersji językowych czy miejsca powstania. Brak szablonów pozwala na szybkie i dokładniejsze przechwytywanie zawartości interfejsu użytkownika i dostarczanie go tam, gdzie jest to potrzebne.

Brainware Intelligent Capture pozwala na:

  • Szybsze przetwarzanie faktur - dzięki automatyzacji zobowiązań możesz sortować dokumenty według dni, tygodni a nawet godzin.


  • Uzgodnienie należności w zaledwie parę sekund.

  • Automatyczne odnalezienie danych z firmowych i prywatnych czeków.

  • Wyodrębnienie większości danych, potrzebnych do automatycznego przetwarzania poczty.

  • Przyspieszenie przetwarzania transkryptów dla szkolnictwa wyższego

  • Korzystanie z automatyzacji także w innych departamentach firmy (na przykład w zasobach ludzkich).

Dołącz do klientów CGI i wykorzystaj swój pełen potencjał dzięki rozwiązaniom Hyland. Skontaktuj się z nami poprzez formularz.