CGI OpenGrid360 sprendimas padės Jums sėkmingai pristaikyti prie besikeičiančių energetikos rinkos poreikių. Šis sprendimas taip pat suteiks Jums galimybes greičiau  pertvarkyti skirstymo ir tiekimo elektros tinklus, užtikrins vieningus, tikslius ir realiu laiku teikiamus duomenis. Remiantis šias duomenimis Jūs galėsite greičiau  ...
Latvijos valstybinė energetikos bendrovė „Latvenergo“, generuojanti 70 proc. Latvijos rinkos energijos, vasario mėn. pasirašė sutartį su „CGI Lithuania“ – viena didžiausių IT paslaugų teikėjų Lietuvoje dėl technologinio turto priežiūros ir valdymo sistemos pertvarkos. Daugiau nei 1,3 mln. Eur vertės projektas ...

Mūsų sukurti valstybiniai elektroninių paslaugų sprendimai užtikrina aukštą greitaveiką, galimybę diegti nepriklausomoje nuo gamintojo infrastruktūroje, atvirų standartų palaikymą, saugumą, lankstumą. Mes taip pat kuriame elektroninių paslaugų sprendimus mobiliesiems įrenginiams, el. parašo ir ADOC integruotus sprendimus.

Įmonių teikiamų paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę suteikia galimybę greitinti aptarnavimo procesą ir klientų pasitenkinimą, o 24/7 režmu veikiančios sistemos didina paslaugų pasiekiamumą. Ir tai tik nedidelė dalis elektroninių paslaugų pranašumų. Gyvybingos, protingai realizuotos el. paslaugos leidžia ne tik didinti paslaugų kokybę, tačiau ir ženkliai taupyti įmonės kaštus.

El. paslaugos tikslas daugelyje taikymo modelių yra maksimaliai automatizuoti panašų veiklos procesą, susidedantį iš duomenų surinkimo (el. formos prašymams, deklaracijoms), surinktų duomenų perdavimo ir apdorojimo, dokumentų išdavimo (pažymos, ataskaitos), apmokėjimo už paslaugas, informacijos teikimo (ataskaitos, suvestinės), istorinių dokumentų saugojimo ir publikavimo.

public sector nuclear

Paslaugos ir sprendimai viešajam sektoriui:

  • modernūs transporto infrastruktūros administravimo sprendimai
  • elektroninių paslaugų sprendimai
  • dokumentų valdymo procesų automatizavimo ir e-archyvo sprendimai
  • mobilūs sprendimai
  • finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir darbo užmokesčio skaičiavimo (ERP) sprendimų diegimas ir vystymas.