CGI OpenGrid360 is an innovative suite of solutions and services designed to improve your data insight and accelerate innovation to meet the evolving demands of the new energy system. It supports the complete network value chain from asset to outage ...
CGI įžvalgose apie 2018–2019 m. veiksmų ataskaitą pristatomos pasaulinės įžvalgos ir perspektyvos, kurias numatėme įsiklausę į savo klientus.

Mūsų sukurti valstybiniai elektroninių paslaugų sprendimai užtikrina aukštą greitaveiką, galimybę diegti nepriklausomoje nuo gamintojo infrastruktūroje, atvirų standartų palaikymą, saugumą, lankstumą. Mes taip pat kuriame elektroninių paslaugų sprendimus mobiliesiems įrenginiams, el. parašo ir ADOC integruotus sprendimus.

Įmonių teikiamų paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę suteikia galimybę greitinti aptarnavimo procesą ir klientų pasitenkinimą, o 24/7 režmu veikiančios sistemos didina paslaugų pasiekiamumą. Ir tai tik nedidelė dalis elektroninių paslaugų pranašumų. Gyvybingos, protingai realizuotos el. paslaugos leidžia ne tik didinti paslaugų kokybę, tačiau ir ženkliai taupyti įmonės kaštus.

El. paslaugos tikslas daugelyje taikymo modelių yra maksimaliai automatizuoti panašų veiklos procesą, susidedantį iš duomenų surinkimo (el. formos prašymams, deklaracijoms), surinktų duomenų perdavimo ir apdorojimo, dokumentų išdavimo (pažymos, ataskaitos), apmokėjimo už paslaugas, informacijos teikimo (ataskaitos, suvestinės), istorinių dokumentų saugojimo ir publikavimo.

public sector nuclear

Paslaugos ir sprendimai viešajam sektoriui:

  • modernūs transporto infrastruktūros administravimo sprendimai
  • elektroninių paslaugų sprendimai
  • dokumentų valdymo procesų automatizavimo ir e-archyvo sprendimai
  • mobilūs sprendimai
  • finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir darbo užmokesčio skaičiavimo (ERP) sprendimų diegimas ir vystymas.