CGI’s Insights to Action Report presents the global insights and perspectives we gain from listening to our clients, and showcases the innovative work we are doing to support them in becoming digital enterprises.
For the seventh consecutive year, CGI is a proud sponsor of The Global Treasurer’s Transaction Banking Survey, which offers critical insight into the corporate-to-bank relationship.

Finansinių paslaugų įmonės ieško būdų kaip maksimaliai atsižvelgti į klientų patirtį ir teikti didesnę vertę savo klientams. Pagrindinis uždavinys yra integruoti duomenis, suprasti klientų elgseną, pristatyti labiau suasmenintą vertės pasiūlymą ir komunikaciją galutiniams finansinių paslaugų naudotojams.

„CGI Lithuania“ taip pat diegia taikomąsias sistemas TIA („The Insurance Application”) ir ir IBA („Insurance Business Application“), skirtas draudimo bendrovėms, kuria unikalius šios sistemos plėtinius. „CGI Lithuania“ yra sėkmingai įvykdžiusi daugiau kaip 20 tarptautinių draudimo sprendimų diegimo projektų nuo Skandinavijos iki Australijos.

 

Paslaugos ir sprendimai finansinių paslaugų įmonėms (bankininkystė ir draudimas):

  • dokumentų valdymo, procesų automatizavimo ir e-archyvo sprendimai, pritaikyti įvairioms sektorių veikloms
  • žalų valdymo sprendimai
  • integracijos su kitomis sistemomis
  • vaizdo atpažinimo (OCR) sprendimai ir kiti sektorių veiklos sprendimai
  • konsultacinės paslaugos.
cgi-open-finance