CGI įžvalgose apie 2018–2019 m. veiksmų ataskaitą pristatomos pasaulinės įžvalgos ir perspektyvos, kurias numatėme įsiklausę į savo klientus.
Winning customers and becoming their primary choice for payments has never been more challenging. Innovation is driving choice and changing habits. Customers are exploring not only new payment methods, but also new payment providers. CGI PayPartner360 helps card processors, banks ...

Finansinių paslaugų įmonės ieško būdų kaip maksimaliai atsižvelgti į klientų patirtį ir teikti didesnę vertę savo klientams. Pagrindinis uždavinys yra integruoti duomenis, suprasti klientų elgseną, pristatyti labiau suasmenintą vertės pasiūlymą ir komunikaciją galutiniams finansinių paslaugų naudotojams.

„CGI Lithuania“ taip pat diegia taikomąsias sistemas TIA („The Insurance Application”) ir ir IBA („Insurance Business Application“), skirtas draudimo bendrovėms, kuria unikalius šios sistemos plėtinius. „CGI Lithuania“ yra sėkmingai įvykdžiusi daugiau kaip 20 tarptautinių draudimo sprendimų diegimo projektų nuo Skandinavijos iki Australijos.

 

Paslaugos ir sprendimai finansinių paslaugų įmonėms (bankininkystė ir draudimas):

  • dokumentų valdymo, procesų automatizavimo ir e-archyvo sprendimai, pritaikyti įvairioms sektorių veikloms
  • žalų valdymo sprendimai
  • integracijos su kitomis sistemomis
  • vaizdo atpažinimo (OCR) sprendimai ir kiti sektorių veiklos sprendimai
  • konsultacinės paslaugos.

cgi-open-finance