Žiniasklaidos centras

Oskaras Diraitis
Oskaras Diraitis

Praktikos metu buvau labai šiltai sutiktas, jaučiausi kaip lygiavertis komandos narys

balandžio 22, 2021 Susipažinkite su Oskaru, kuris sėkmingai baigė praktiką CGI Lithuania ir pasiliko dirbti mūsų įmonėje.

Mėta Bambalaitė
Mėta Bambalaitė

CGI praktika yra puiki įžanga į IT specialisto darbo kasdienybę

balandžio 15, 2021 Pristatome Mėtą, kuri dirba verslo informacinių technologijų konsultante „CGI Lithuania“ Draudimų kompetencijų centre. Ieškant praktikos pasiūlymų Mėtai buvo svarbu, kad įmonė turėtų gerai struktūrizuotą ir atidirbtą programą – taip galima įsisavinti kuo daugiau žinių ir jas pritaikyti praktikoje. Todėl „CGI...

2020 metais mes atlikome 175 interviu su savo klientias, jų įmonių vadovais arba sprendimų priimančiais asmenimis iš gamtinių išteklių, viešojo ir privataus sektorių. Visi jie pabrėžė savo siekį tapti skaitmenine organizacija ir atitikti savo klientų lūkesčius.

Tai naujos eros gamybos verslo sektoriuje pradžia. Industry 4.0 kartu su naujomis technologijomis suteikia verslui naujas galimybes – gamybos įmonė tampa prijungta prie skaitmeninių technologijų, pristaikanti prie rinkos sąlygų, tvari ir integruota į verslo sektoriaus ekosistemą. Tai neribotos galimybės.

Puikiai išmanome gamybos verslo sektoriaus specifiką ir turime didelę technologijų pritaikymo patirtį, tad padedami Jums siekti strateginių verslo tikslų esame pasiruošę padėti pagerinti Jūsų verslo judumą, padidinti produktyvumą ir sumažinti veiklos kaštus.

Andrius Girjotas
Andrius Girjotas

Tikiuosi, kad po šių pamokų vaikai ateityje norės pasirinkti inžinieriaus, fiziko, matematiko ar informatiko specialybę

kovo 29, 2021 STEM užsiėmimai internetu CGI kartu su mokyklomis ir vietos bendruomenėmis ilgą laiką sėkmingai organizuoja vaikams STEM stovyklas Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje ir Australijoje. Kai buvo paskelbta Covid-19 pandemija, CGI STEM veiklos buvo perkeltos į internetinę erdvę. Suprasdami šio sudėtingo laikotarpio ypatumus...

Fennia pensijų draudimo fondas, įkurta 1882 metais Suomijos ne gyvybės draudimo įmonė, siekdama teikti klientų poreikius atitinkančias paslaugas, nuolat transformuoja savo verslą.