Reaguodamas į COVID-19 pandemiją pasaulyje 2020 m. kovo 23 d. Monrealio širdies institutas (MHI) pradėjo svarbų klinikinį tyrimą COLCORONA, kurio tikslas - ištirti galimą šios ligos gydymą. Šį klinikinį tyrimą finansuoja Kvebeko vyriausybė.
Kokių veiksmų turime imtis Covid-19 pandemijos metu, kad ir toliau saugiai ir sėkmingai atrinkti jaunus talentus? Mes atliekame kelis paprastus žingsnius.

dev ops prople share the ideas and exchange experience

PATIRTIS IR KOMPETENCIJA

Per pastaruosius keturis dešimtmečius CGI išaugo į vieną didžiausių pasaulyje aukštos klasės IT ir verslo konsultacijų paslaugų teikėjų. Glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, padėdami jiems tapti į klientą / pilietį orientuotomis skaitmeninėmis įmonėmis, teikdami ekspertų patarimus ir rekomendacijas, kurių jiems reikia visais jų skaitmeninės kelionės etapais.

Mūsų verslo konsultantai, išsiskiriantys išsamiomis pramonės srities žiniomis ir patirtimi, supranta klientų unikalias rinkos galimybes ir iššūkius ir glaudžiai bendradarbiauja, siekiant geresnių veiklos rezultatų, kad ir kokios būtų konkurencinės ar ekonominės sąlygos.

Be to, kuriame naujas technologijas, kad klientai visapusiškai pasinaudotų praktinėmis naujovėmis, padedančiomis pasiekti įspūdingų rezultatų.