Growing competition, new technologies and rising customer demands are causing communications service providers (CSPs) to rethink how they do business. Becoming an agile organization is imperative to drive innovation, creativity and speed in this new world. ...
CGI’s technical expertise supports the complete manufacturing process of UK’s most iconic specialist tea producer, Twinings.
dev ops prople share the ideas and exchange experience

PATIRTIS IR KOMPETENCIJA

Per pastaruosius keturis dešimtmečius CGI išaugo į vieną didžiausių pasaulyje aukštos klasės IT ir verslo konsultacijų paslaugų teikėjų. Glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, padėdami jiems tapti į klientą / pilietį orientuotomis skaitmeninėmis įmonėmis, teikdami ekspertų patarimus ir rekomendacijas, kurių jiems reikia visais jų skaitmeninės kelionės etapais.

Mūsų verslo konsultantai, išsiskiriantys išsamiomis pramonės srities žiniomis ir patirtimi, supranta klientų unikalias rinkos galimybes ir iššūkius ir glaudžiai bendradarbiauja, siekiant geresnių veiklos rezultatų, kad ir kokios būtų konkurencinės ar ekonominės sąlygos.

Be to, kuriame naujas technologijas, kad klientai visapusiškai pasinaudotų praktinėmis naujovėmis, padedančiomis pasiekti įspūdingų rezultatų.