Kalbiname Andrejų, kuris dirba IT verslo analitiku CGI Lithuania ir turi daugiau nei 15 metų darbo su informacinėmis sistemomis patirties.  Andrejui teko daug laiko dirbti viešajame sektoriuje, rūpintis jame naudojamomis informacinėmis sistemomis, valstybės registrais ir sprendimų ypatumais, tačiau visada kirbėjo ...
CGI sukūrė interaktyvias „STEM@CGI At Home“ pamokas ir užduotis, apimančias visus STEM aspektus: programavimą, aplinkos tvarumą ir robotiką. Priklausomai nuo užsiėmimo temos Jums reikės sukurti specialiąją programą (bot), sumaketuoti žurnalą apie aplinkos apsaugą arba sukurti lenktynių žaidimą.

dev ops prople share the ideas and exchange experience

PATIRTIS IR KOMPETENCIJA

Per pastaruosius keturis dešimtmečius CGI išaugo į vieną didžiausių pasaulyje aukštos klasės IT ir verslo konsultacijų paslaugų teikėjų. Glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, padėdami jiems tapti į klientą / pilietį orientuotomis skaitmeninėmis įmonėmis, teikdami ekspertų patarimus ir rekomendacijas, kurių jiems reikia visais jų skaitmeninės kelionės etapais.

Mūsų verslo konsultantai, išsiskiriantys išsamiomis pramonės srities žiniomis ir patirtimi, supranta klientų unikalias rinkos galimybes ir iššūkius ir glaudžiai bendradarbiauja, siekiant geresnių veiklos rezultatų, kad ir kokios būtų konkurencinės ar ekonominės sąlygos.

Be to, kuriame naujas technologijas, kad klientai visapusiškai pasinaudotų praktinėmis naujovėmis, padedančiomis pasiekti įspūdingų rezultatų.