Patikimi partneriai

CGI, kuri yra sukaupusi didelę verslo vystymo ir integravimo, klinikinių ir IT sprendimų viešojo ir privataus sektoriaus sveikatos organizacijose patirtį, padeda klientams numatyti galimus iššūkius ir pradėti keistis.

Be to, mūsų artumo klientui verslo modelis užtikrina vietinės rinkos ir politinio klimato išmanymą, bet tuo pačiu metu užtikrina ir pasaulyje žinomus CGI pajėgumus ir paslaugų centrus, pritaikančius geriausiai tinkančius, ekonomiškai aktyvius ir su jokia platforma nesusietus sprendimus.

Mes aktyviai dalyvaujame medicinos srities asociacijose ir naudojame Sveikatos apsaugos gerinimo instituto (IHI) trigubų tikslų matavimus, padedančius įvertinti, kaip mūsų sprendimai pagerintų pacientų patirtį, sumažintų pagalbos suteikimo kaštus ir pagerintų visuomenės sveikatą.

Your trusted partner for Health
Person scaning barcode

 

Atitinkantis Europos Sąjungos reikalavimus, kompleksinis sprendimas greitesniam ir saugesniam sugrįžimui į normalų gyvenimą

Lietuvoje irgi aktyviai prisidedame prie sveikatos sektoriaus tikslų įgyvendinimo – nuo kovo 26 d. pasirašėme sutartį dėl ES skaitmeninio COVID pažymėjimo sukurimo. Nors projekto terminai buvo pakankamai trumpi, mūsų komanda sėkmingai atliko visus paruošimo darbus bei pritaikė mūsų ilgalaikę sveikatos sektoriaus informacinių sistemų kūrimo patirtį Kanadoje, Suomijoje ir Lietuvoje.

Daugiau

 

CGI laimėjo 34,4 mln. dolerių vertės kontraktą JAV CMS programų integravimui

CGI laimėjo penkerių metų trukmės, 34,4 mln. dolerių vertės kontraktą API Gateway (programavimo sąsajos, kaupiančios duomenis iš kelių skirtingų duomenų šaltinių) JAV Sveikatos ir socialinių reikalų departamento (HHS) CMS centro programų integravimui (CPI).

Daugiau

Medical professional looking at tab with elder patient

 

3+ milijardai dolerių
netinkamų pretenzijų kompensacijų grąžinta mokėtojams

 

 

195+ milijonai
žmonių apdrausti CGI aptarnaujamais sveikatos draudimo planais
 

 

60 milijonų
JAV Medicare sistemos apdraustųjų pasinaudojo pagerinta internetine klientų patirtimi