Dėl pandemijos Kanados piliečiai ir įmonės susidūrė su ekonominiais sunkumais. Kanados finansų ministerija kreipėsi į bankus ir finansines institucijas, skatindama juos lanksčiau reaguoti į sunkumus, klientams vykdant jų finansinius įsipareigojimus. Specialiosios Vyriausybės verslo skatinimo programos padidino poreikį naudotis bankų paslaugomis. ...
Mieli ir labai vertinami klientai, Prieš kelias savaites mes pasidalinome žinia apie savo įsipareigojimą užtikrinti paslaugų tęstinumą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Kiekvieną diena bendradarbiaudami su Jumis žinome Jūsų lūkesčius patenkinti klientų, piliečių, darbuotojų ir bendruomenių poreikius.

SKAITMENINĖ TRANSFORMACIJA

Tapimas skaitmenine įmone susijęs ne vien tik su technologijomis. Šis procesas reiškia esminius įmonės pokyčius: kaip ji įsiklauso į savo klientus, kaip priima naujoves, kaip bendradarbiauja su partneriais ir kaip tiekia naujus produktus ir paslaugas. Tačiau svarbiausias uždavinys yra vykdyti transformaciją visoje įmonėje ir tai daryti nuolat, reaguojant į kintančius verslo poreikius.

Svarbiausias tikslas yra padėti įmonei tapti lankstesnei visose srityse, reaguojant į kintančius rinkos veiksnius ir klientų / piliečių lūkesčius. CGI bendradarbiauja su klientais iš visų pramonės sektorių įvairiose šalyse ir padeda jiems įgyvendinti skaitmeninę transformaciją.

Išsakome savo nuomonę, teikiame kokybiškas skaitmenines konsultacijas ir naujas technologijas, padėdami klientams visuose jų skaitmeninės kelionės etapuose, nesvarbu, ar jie dar tik pradeda šią kelionę, ar jau pažengę ir jiems būtina pagalba įgyvendinant savo strategiją ir veiksmų planą. Mūsų visa apimančios skaitmeninės paslaugos yra viskas, ko reikia klientams, kad jie galėtų sėkmingai tapti lanksčia skaitmenine įmone, tenkinančia klientų / piliečių poreikius ir gebančia užsitikrinti ilgalaikį augimą.

 

digital strategy