This series of blog posts builds on the 2018 CGI Client Global Insights, providing insights into how utilities are making progress toward digital transformation. CGI expert Ana Domingues explores the way forward for utilities, highlights the focus of other industries, ...

DIDĖJANTIS DUOMENŲ ANALIZĖS POREIKIS

Pažangiajai analitikai naudojami tokie moksliniai metodai kaip mašininis mokymasis, duomenų gavyba, prognozuojamoji analitika ir vietos analizė. Siekiama padėti įmonėms susidaryti aiškesnį vaizdą apie ateities tendencijas, ko jos negalėtų padaryti savo jėgomis. Įmonių vadovai, kurių nuomonės buvo teiraujamasi atliekant CGI klientų visame pasaulyje apklausą, vis dažniau pripažįsta, kad verta investuoti į pažangiąją analitiką.

Per artimiausius 3 metus į pažangiąją analitiką planuoja investuoti 78 proc. įmonių.

78 % de las empresas preven invertir en analitica avanzada durante los proximos 3 anos

VISAPUSIŠKOS PASLAUGOS

CGI turi didelę patirtį ir žinių pažangiosios analitikos srityje, todėl gali padėti klientams atlikti skaitmeninę duomenų analizę. Galime padėti pasinaudoti įmonių duomenimis, siekiant optimizuoti Jūsų verslą ir judėti pirmyn su skaitmeninėmis strategijomis, kurios padeda pasiekti pastebimų rezultatų. Daugiau nei 5 500 CGI specialistų, dirbančių verslo informacijos ir pažangiosios analitikos srityje, pradedant duomenų analitikais ir projektuotojais ir baigiant srities ekspertais, pasiruošę Jums padėti duomenų analizės srityje.