Resource center

Laikantys verslo vairą neišvengiamai girdėjo apie ESG (aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir gerosios valdysenos) reikalavimus. Šiandien apie tai kalbama dar garsiau – Naujoji Europos Sąjungos įmonių tvarumo ataskaitų teikimo direktyva nuo 2024 m. įpareigoja senajame žemyne veikiančias kompanijas kasmet teikti tvarumo...

With the help of Ukrainian testers, Ukrainian children can now learn about cybersecurity while playing the Spoofy game

Padedant mūsų testuotojoms iš Ukrainos, Ukrainos vaikai jau gali žaisti kibernetinio saugumo žaidimą „Spoofy“

IFS Cloud du kartus išleidžiamos naujos funkcijos suteikia greitą prieigą prie naujausių galimybių ir patobulinimų, sumažina poveikį Jūsų verslui ir padeda neatsilikti nuo besikeičiančios IT aplinkos.

IFS Projektai (angl. IFS Projects) – tai modulis, teikiantis pažangių įrankių rinkinį, pritaikytą konkrečioms pramonės šakoms ir užtikrinantis sklandų pristatymą net ir sudėtingiausiuose projektuose.

Kito lygio gamybos organizavimo programinė įranga, padėsianti jums realizuoti pelningesnių, supaprastintų ir į klientus orientuotų operacijų potencialą.

Pasinaudokite visomis finansinėmis galimybėmis, kad galėtumėte kontroliuoti savo verslą ir viršyti klientų lūkesčius.

Programinė įranga, suteikianti galimybę efektyviai valdyti tiekimo grandinę, matant visus jos procesus

Suteikite sau ir savo klientams galimybę turėti veiksmingą B2B pardavimų patirtį, atitinkančią augančius jūsų kompanijos pokyčius.