SUJUNKITE SAVO IT INFRASTRUKTŪRĄ

Populiarėja hibridinės IT, t. y. debesų kompiuterijos ir tradicinių IT paslaugų derinys. Norint įdiegti tokį modelį, būtina visaapimanti strategija ir tinkamas valdymas, padedantys mažinti išlaidas, riziką, „padrikumą“ ir padidinti lankstumą ir vertę. „CGI Unify360“ sprendimas – tai IT platforma, konsultacijų paslaugos, sistemos ir praktika, padėsianti įvertinti visą įmonės IT paketą ir sukurti nuoseklią strategiją, pritaikant IT prie įmonės tikslų, taip didinat IT investicijas. Padedame klientams išnaudoti debesijos ir hibridinių IT teikiamus pranašumus (privatus, viešasis, bendruomeninis arba praktiškai bet koks modelis „kaip paslauga“), pasinaudodami savo strateginiais ryšiais su svarbiausiais debesų kompiuterijos paslaugų teikėjais, įskaitant „Amazon Web Services“ ir „Microsoft Azure“, bei partneryste su platformų ir programinės įrangos kaip paslaugos teikėjais. Skaityti išsamiau.

Missing media item.

PADEDAME SPARČIAU ĮDIEGTI DEBESŲ IT

CGI padeda klientams sparčiau diegti naujoves, pasinaudoti lanksčios infrastruktūros teikiamais pranašumais ir geriau valdyti išlaidas, įdiegiant debesų programų platformas.

Padedame klientui įgyvendinti debesų infrastruktūros kūrimo projektus, išsirinkti tinkamus tiekėjus ir įdiegti visą infrastruktūrą.Skaityti išsamiau.

cloud development desktop