Nuo bendrovės įkūrimo 1991 m. ji specializavosi tik IT paslaugų versle ir sukaupė vieną didžiausių duomenų valdymo ir taikomųjų sistemų kūrimo ir įgyvendinimo patirtį Lietuvoje. „CGI Lithuania“ įgyvendino daugiau nei 1 000 didelių projektų Lietuvoje ir užsienyje įvairiose viešojo administravimo, draudimo ir finansų, mažmeninės prekybos, energetikos ir komunalinių paslaugų, telekomunikacijų ir kitų sektorių veiklos srityse.

„CGI Lithuania“ sukūrė ilgalaikę partnerystę su "Microsoft", "Oracle", "TIA", "Guidewire", "SAP", "IBM", „IFS“, "Saperion", "MapInfo". Visos “CGI Lithuania“ veiklos sritys yra sertifikuotos pagal ISO 9001: 2008 ir ISO 27001: 2005 standartus.

„CGI Lithuania“ siūlo šiuos sprendimus visų sektorių klientams: personalo valdymo ir atlygio apskaitos sprendimai, dokumentų valdymo sprendimai, įmonės ir ir klientams, skirtų portalų (įskaitant savitarnos) sprendimai, turto valdymo, finansų apskaitos, gamybos, sandėlio valdymo ir logistikos, projektų valdymo, verslo analizės (BI) ir duomenų analitikos (data analytics), mobilūs sprendimai, individualūs sprendimai klientui, naudojant naujausias technologijas.

Teikdami sprendimus, atitinkančius individualius kliento poreikius ir lūkesčius, mes naudojamės tiek vietos ekspertų kompetencija, tiek tarptautinio CGI tinklo žiniomis ir patirtimi (24 kompetencijų centrai 4 žemynuose).

cgi digital automation