Žiniasklaidos centras

Fennia pensijų draudimo fondas, įkurta 1882 metais Suomijos ne gyvybės draudimo įmonė, siekdama teikti klientų poreikius atitinkančias paslaugas, nuolat transformuoja savo verslą.

CGI padėjo vienai iš didžiausių Kanados viešojo transporto agentūrų reaguoti į pandemijos sukeltus verslo iššūkius, atkurti savo veiklą ir rasti naujų būdų teikti paslaugas.

CGI Mobilog integracijos galimybės su vidinėmis ISS sistemomis leidžia Mobilog sistemoje išsaugotas darbuotojų darbo valandas perkelti į ISS darbo apskaitos sistemą ir tokiu būdu žymiai pagerina darbo kokybę ir taupo darbuotojų laiko.

Siekdamos atgaivinti ekonomiką ir visuomenės gyvenimą daugelio šalių vyriausybės palaipsniui naikina apribojimus, įvestus per pirmąjį pandemijos krizės etapą. Verslo įmonių vadovai ruošiantis atkurti paslaugų teikimą klientams, turi prisiderinti prie naujų sąlygų – sukurti saugią darbo aplinką ir tokiu būdu užkirsti...

Dėl pandemijos Kanados piliečiai ir įmonės susidūrė su ekonominiais sunkumais. Kanados finansų ministerija kreipėsi į bankus ir finansines institucijas, skatindama juos lanksčiau reaguoti į sunkumus, klientams vykdant jų finansinius įsipareigojimus. Specialiosios Vyriausybės verslo skatinimo programos padidino poreikį naudotis bankų paslaugomis.

CGI padėjo „Carrefour“ kovo mėn. įvykdyti daugiau nei 1,5 mln. internetinių atsiėmimo užsakymų, naudojant „Drive“ paslauga

Nuo COVID-19 protrūkio pradžios ligoninės, klinikos ir sveikatos priežiūros įstaigos susidūrė su sparčiai didėjančiu pacientų skaičiumi – taip pat labai trūko darbuotojų, medicinos prietaisų, vaistų ir asmeninės apsaugos priemonių (PPE). Gilėjant pandemijos krizei sveikatos priežiūros įstaigos turėjo greitai reaguoti ir...

Growing competition, new technologies and rising customer demands are causing communications service providers (CSPs) to rethink how they do business. Becoming an agile organization is imperative to drive innovation, creativity and speed in this new world.
 
 Vidéotron, a leading Canadian integrated communications company, operates...

CGI’s technical expertise supports the complete manufacturing process of UK’s most iconic specialist tea producer, Twinings.