Pastararuoju metu biuro ir infrastruktūros paslaugų įmonei ISS Suomijoje buvo labai svarbu skaitmenizuoti ir efektyvinti savo veiklą taikant IT sprendimus. ISS siekė kuo labiau supaprastinti ir pagreitinti savo verslo procesus, todėl jai svarbios ir reikalingos ir įvairių sistemų integracijos paslaugos. 

Nuo 2011 metų ISS ISS Suomijoje naudoja CGI Mobilog, mobilųjį darbuotojų veiklos planavimo sprendimą, kuris palengvino kasdieninį gyvenimą 4000 ISS darbuotojams, dirbantiems pas klientus. CGI Mobilog integracijos galimybės su vidinėmis ISS sistemomis leidžia Mobilog sistemoje išsaugotas darbuotojų darbo valandas perkelti į ISS darbo apskaitos sistemą ir tokiu būdu žymiai pagerina darbo kokybę ir taupo darbuotojų laiko.

„CGI Mobilog“ sudaro mobilioji programėlė ir per naršyklę pasiekiama suasmeninta aplinka, kurioje realiuoju laiku ir veiksmingai galima planuoti darbuotojų užimtumą, skirti jiems užduotis. ISS Suomijoje vidinė sistema su „CGI Mobilog“ sistema nuolat keičiasi informacija apie darbo užsakymus. Kai darbuotojai per programėlę dienos pabaigoje pateikia darbo apskaitos žiniaraščius, darbo valandos automatiškai įkeliamos į įmonės darbo apskaitos sistemą. 

Šiuo metu ISS Suomijoje didina CGI Mobilog vartotojų skaičių, nes pradeda šį sprendimą taikyti ir kitoms savo veiklos sritims. 

Norėjome pritaikyti CGI Mobilog sprendimą ir kitoms savo veiklos sritims, nes žinome apie jo efektyvumą,“ – sako ISS Suomijoje tarnybos vadovas  Antti Hämäläinen. „Nepaisant to, kad diegimas dar vyksta, mes jau viršijame visus šio projekto tikslus, taip pat ir finansinius tikslus. Mes džiaugiamės Mobilog integravimo galimybėmis, nes galime sklandžiai perkelti darbuotojų darbo valandas tiesiai į mūsų darbo apskaitos sistemą.Antti Hämäläinen yra atsakingas už Mobilog diegimus nuo to laiko, kai ISS Suomijoje nusprendė naudoti šį sprendimą savo veikloje. Šiuo metu jis taip pat veda naujų Mobilog vartotojų mokymus.