Resource center

Paslaugų skaitmeninimas tapo itin svarbus, nuotolinis darbas ir elektroninės paslaugos jau yra mūsų gyvenimo dalis. Šiandien aiškiai suprantame, kad pandemijos metu, tikriausiai ir jai pasibaigus, technologijos padės gerinti paslaugų kokybę, padaryti jas veiksmingesnes ir sukurti papildomą pridėtinę vertę.

Accurately analyze business volumes and workforce requirements with tactical resource planning, job scheduling, workflow management, and mobile functionality for intelligent scheduling recommendations based on key organizational metrics.

CGI OpenGrid Energy Control correlates and filters massive volumes of data generated by edge devices and offers control capabilities to support efficient network operations, microgeneration, electric vehicle (EV) charging and grid balancing. The solution leverages edge devices to assist energy...

Puikiai išmanome gamybos verslo specifiką ir turime didelę technologijų pritaikymo patirtį, todėl galime padėti Jums siekti strateginių verslo tikslų, pagerinti verslo procesus, padidinti produktyvumą bei sumažinti veiklos kaštus.

CGI mobilių darbuotojų veiklos valdymo aprašyme pateikiama detali informacija ir praktiniai pavyzdžiai, kaip organizacijos gali pagerinti darbuotojų veiklos valdymo efektyvumą su CGI Mobilog sprendimu.

CGI OpenGrid360 sprendimas padės Jums sėkmingai pristaikyti prie besikeičiančių energetikos rinkos poreikių. Šis sprendimas taip pat suteiks Jums galimybes greičiau pertvarkyti skirstymo ir tiekimo elektros tinklus, užtikrins vieningus, tikslius ir realiu laiku teikiamus duomenis. Remiantis šias duomenimis Jūs galėsite greičiau...

CGI įžvalgose apie 2018–2019 m. veiksmų ataskaitą pristatomos pasaulinės įžvalgos ir perspektyvos, kurias numatėme įsiklausę į savo klientus.

The „CGI OpenGrid360“ sprendimų rinkinys leidžia surinkti įmonės duomenis iš pagrindinių sistemų ir sukurti tinklo duomenų modelį bei greitai ir efektyviai reaguoti į besikeičiančius vartotojų poreikius. CGI sukūrė duomenų analizės programą, taip pat kuria įvairias kitas naujas programas.

Bendrovė CGI turi didelę patirtį šiame pramonės sektoriuje ir žinių apie vietos rinką, todėl gali padėti energetikos ir paslaugų įmonėms pasiekti savo strateginius tikslus. Mes padėsime pritaikyti naujoves paskirstytiems energijos ištekliams integruoti, suteiksime naudingų duomenų ir įžvalgų, padėsime pagerinti veiklos...