Vykstant esminiams pokyčiams pramonės šakose, kuriose vykdome veiklą, klientai teikia pirmenybę pasauliniams galutinių paslaugų teikėjams, kurie puikiai išmano pramonę ir technologijas, geba duoti įrodymais grįstus patarimus ir teikia kokybiškas ir pažangias paslaugas visame pasaulyje.

CGI darbuotojai vertinami kaip patikimi patarėjai ir novatoriai, kurie įgyvendina didžiausius ir sudėtingiausius klientų projektus. Esame viena iš nedaugelio tokio dydžio, galimybių ir pajėgumų bendrovių, kuri padeda klientams patenkinti nuolat besikeičiančius klientų ir piliečių skaitmeninius lūkesčius. Mūsų tikslas – tapti pagrindiniu kliento partneriu ir ekspertu.

CGI įžvalgose apie 2018–2019 m. veiksmų ataskaitą pristatomos pasaulinės įžvalgos ir perspektyvos, kurias numatėme įsiklausę į savo klientus, kaip išsamiai aptarta CGI pasaulinėse klientų įžvalgose, pateiktose pramonės ataskaitose, ir aptariamas pažangus darbas, kurį atliekame, kad padėtume jiems tapti skaitmeninėmis įmonėmis.

Mums didelė garbė dirbti išvien su klientais, kad padėtume patenkinti didėjančius savo klientų ir piliečių skaitmeninius lūkesčius, taip pat prisidėti prie klestinčios ir tvaresnės mūsų bendruomenių ateities. Atsisiųskite CGI įžvalgas apie 2018–2019 m. veiksmų ataskaitą ir sužinokite daugiau apie CGI, kaip vietos ar pasaulinį partnerį, ir bendradarbiavimą su klientais.

Mūsų išskirtinė savybė – mūsų požiūris