Monrealis, Kvebekas, rugsėjo 27, 2023

Žurnalas „Forbes“ dar kartą paskelbė CGI (TSX: GIB.A) (NYSE: GIB) viena geriausių pasaulio vadybos konsultacijų įmonių. Kasmetinis reitingas įvertino CGI gebėjimus teikti įžvalgomis grįstas verslo ir strategines IT konsultavimo paslaugas privataus ir viešojo sektorių klientams visame pasaulyje. Ieškodami partnerių, kurie galėtų padėti įgyvendinti jų strateginius planus, verslo lyderiai kliaunasi kasmet sudaromu „Forbes“ sąrašu, padedančiu įvertinti vadybos konsultacijų įmones.

„Mūsų verslo ir strateginių IT konsultantai bendradarbiauja su klientų vadovais, padėdami jiems galvoti drąsiai ir elgtis pragmatiškai, užtikrinant, kad jų investicijos atneš norimus verslo rezultatus tiek trumpajame, tiek ilgajame laikotarpyje“, teigia valdybos kopirmininkė ir generalinė viceprezidentė Julie Godin. „Pasitelkdami savo konsultavimo patirtį, įgaliname klientus prisitaikyti ir klestėti visų rinkos ciklų metu, siekiant kurti vertę verslui ir visuomenei. Mums didelė garbė būti pripažintiems „Forbes“, nes įgyvendiname savo prekės ženklo pažadą teikti įžvalgas, kuriomis gali kliautis mūsų klientai.“

Jau daugiau nei keturis dešimtmečius CGI konsultantai padeda komerciniams ir valstybiniams klientams kurti tvarią naudą kritiškai svarbiose konsultavimo srityse, tarp kurių ir strategija, organizacija ir pokyčių valdymas, pagrindinės operacijos ir technologijos. Kiekvienoje iš šių sričių mūsų konsultantai taip pat teikia platų spektrą strateginių verslo pasiūlymų, sprendžiančių generalinio lygio prioritetus, tarp kurių ir strategijų kūrimas ir vystymas atsakingam DI naudojimui, tvarių tiekimo grandinių valdymas, ESG, susijungimai ir įsigijimai ir kt.

„CGI išsiskiria savo artumo modeliu. Gyvename ir dirbame mūsų klientų bendruomenėse ir turime gilų ryšį su jų verslo aplinka. Dėl šios artimos bendrystės, mūsų konsultantai pristato mūsų plačią pasaulinę industrijų patirtį ir pilną gebėjimų spektrą vystant verslo ir technologijų metodais įgyvendinamas strategijas, kuriančias apčiuopiamą naudą“, teigė vyresnysis viceprezidentas pasaulinėms verslo ir strateginėms IT konsultacijoms Pierre-Dominique Martin.

Šį kasmetinį apdovanojimą „Forbes“ teikia bendradarbiaujant su lyderiaujančiu statistikos portalu ir industrijos reitingų teikėju „Statista Inc.“. Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą ir šių metų apdovanojimų sąrašą galima rasti „Forbes“ interneto svetainėje.

Norėdami daugiau sužinoti apie CGI įžvalgomis pagrįstas verslo ir strategines IT konsultavimo paslaugas, apsilankykite cgi.com.

Apie CGI

1976 m. įkurta CGI yra viena didžiausių nepriklausomų IT ir verslo konsultacijų paslaugas teikiančių įmonių pasaulyje. Dirbdami su daugiau nei 91,5 tūkst. konsultantų ir kitų profesionalų visame pasaulyje, CGI teikia end-to-end paslaugas: nuo strateginių IT ir verslo konsultacijų iki sistemų integravimo, IT ir verslo procesų valdymo paslaugų ir intelektinės nuosavybės sprendimų. Su savo klientais CGI dirba pasitelkiant vietinių santykių modelį, papildytą pasauliniu pristatymo tinklu, padedančiu klientams skaitmeniniu būdu transformuoti savo organizacijas ir pagreitinti rezultatus. CGI Fiscal 2022 duomenimis, 2022 m. CGI pajamos siekė 12,87 mlrd. Kanados dolerių, o CGI akcijos yra parduodamos Toronto vertybinių popierių biržoje (GIB.A) ir Niujorko vertybinių popierių biržoje (GIB). Apsilankykite cgi.com ir sužinokite daugiau.

Daugiau informacijos:

Žiniasklaidai
Andrée-Anne Pelletier, ARP, PRP
Pasaulinės žiniasklaidos ir viešųjų ryšių vadovė
an.pelletier@cgi.com
+1 438-468-9118

Investuotojams
Kevin Linder
Vyresnysis viceprezidentas investuotojų santykiams
kevin.linder@cgi.com
+1 905-973-8363