Paspartinkite skaitmenizacijos procesą

Energetikos ir paslaugų įmonės visame pasaulyje keičiasi, kad prisitaikytų prie nuolat besikeičiančios rinkos. Skaitmeninės technologijos, didėjantys vartotojų poreikiai ir būtinybė pereiti prie įperkamos, patikimos ir mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančios energijos verčia energetikos ir paslaugų įmones persitvarkyti ir iš naujo apgalvoti, kaip užtikrinti vertę vartotojams. Kiekvienos įmonės kelionė unikali ir siekiant suspėti su rinkos pokyčiais būtinas tam tikras įgūdžių derinys, padedantis kuo naudingiau įgyvendinti skaitmenines iniciatyvas. Tam būtina profesionali skaitmeninė transformacija ir technologiniai partneriai, kurie padėtų įgyvendinti naują energetikos sistemą ir išlikti konkurencingiems.

Paspartinkite perėjimą prie naujosios energetikos sistemos su CGI

Bendrovė CGI turi didelę patirtį šiame pramonės sektoriuje ir žinių apie vietos rinką, todėl gali padėti energetikos ir paslaugų įmonėms pasiekti savo strateginius tikslus. Mes padėsime pritaikyti naujoves paskirstytiems energijos ištekliams integruoti, suteiksime naudingų duomenų ir įžvalgų, padėsime pagerinti veiklos rezultatus, patenkinti vartotojų lūkesčius ir apsaugoti verslą.

CGI yra viena iš nedaugelio tokių galimybių ir pajėgumų bendrovių, kuri padeda klientams patenkinti nuolat besikeičiančius savo klientų ir piliečių skaitmeninius lūkesčius. Siūlome plačią sistemą, apimančią strategines technologijas, taip pat ryšius su pramonės ir akademiniais partneriais. Vykdydami veiklą visame pasaulyje, teikiame visapusiškas paslaugas ir sprendimus, įskaitant strategines informacinių technologijų ir verslo konsultacijas, sistemų integracijos, intelektinės nuosavybės ir valdomas informacinių technologijų bei verslo procesų paslaugas.

Mūsų pagrindinis principas – išklausyti

Kiekvienais metais susitinkame su energetikos ir IT įmonių vadovais, siekdami išsiaiškinti, kokios tendencijos, jų nuomone, turi įtakos jų verslui. Surinkta informacija – CGI klientų visame pasaulyje įžvalgos – padeda parengti tiek mūsų pačių, tiek mūsų klientų strateginius ir verslo planus ir rasti būdą bendromis jėgomis išspręsti pagrindines problemas. Atsisiųskite mūsų lankstinuką, kuriame rasite daugiau informacijos apie mūsų patirtį, pajėgumus ir sprendimus energetikos ir paslaugų sektoriui, ir apsilankykite mūsų energetikos ir paslaugų įmonėms skirtoje svetainėje.