CGI OpenGrid360 sprendimas padės Jums sėkmingai pristaikyti prie besikeičiančių energetikos rinkos poreikių. Šis sprendimas taip pat suteiks Jums galimybes greičiau  pertvarkyti skirstymo ir tiekimo elektros tinklus, užtikrins vieningus, tikslius ir realiu laiku teikiamus duomenis. Remiantis šias duomenimis Jūs galėsite greičiau  diegti naujas verslo programas ir efektyviau naudoti išteklius. Tai suteiks Jūsų paslaugoms lankstumo ir padės lengviau valdyti vartotojų sugeneruotą ir suvartotą  elektros energiją.

CGI OpenGrid360 yra visa apimantis sprendimų rinkinys, kuris sukuria pilno ciklo vertės grandinę nuo turto iki elektros tinklo sutrikimų valdymo. Dar daugiau – siūlydami šį sprendimą mes taip pat suteikiame strategines konsultacijas ir projekto valdymo paslaugas, atliekame integracijas, diegiame inovatyvią duomenų analitiką ir programas verslui.

Kurdami šį sprendimą panaudojome savo patirtį, įgytą dirbant su JK išmaniųjų tinklų inovacijų programomis. Mes apjungėme integruoto tinklo duomenų modelį, pagrindinių duomenų valdymą, integracijos lygmenį ir automatizavimą (mūsų „CGI OpenGrid Foundation“) – tokiu būdu agreguojami duomenys iš skirting įmonės sistemų.

Daugiau informacijos rasite mūsų brošiūroje.