Covid-19 pandemija stipriai paveikė transporto sektorių: keleivių srautai smarkiai sumažėjo, taip pat labai svarbu yra užtikrinti saugaus atstumo laikymąsi ir keleivių saugumą. CGI padėjo vienai iš didžiausių Kanados viešojo transporto agentūrų reaguoti į šiuos pandemijos sukeltus verslo iššūkius, atkurti savo veiklą ir rasti naujų būdų teikti paslaugas. 

Pirma, įdiegėme mūsų klientui „Microsoft Teams“ sprendimą, taigi padėjo transporto agentūros darbuotojams organizuoti darbą nuotoliniu būdu. Taip pat CGI kartu su klientu ieškojo ir kitų galimybių padidinti verslo judrumą bei pritaikyti inovatyvias technologijas spręsti nenumatytus iššūkius. Vienas iš šių iššūkių įvertinti, kokie turėtų būti keleivių srautai laikantis saugaus atstumo reikalavimų.

Naudojome modeliavimą saugiai tolimesnei veiklai užtikrinti

Prasidėjus pandemijai keleivių skaičius smuko net 95%. Norėdamas atkurti paslaugų teikimą klientas ieškojo atsakymų į šiuos klausimus:

  • Kaip užtikrinti saugų atstumą ir valdyti kintančius keleivių srautus?
  • Kaip keisis maršrutų tvarkaraščiai?
  • Kokia yra didžiausia apkrova, kurią galėtume atlaikyti su minimaliu leistinu darbuotojų skaičiumi?
  • Kaip veiksmingai panaudoti transporto infrastruktūrą?
  • Kaip ir toliau užtikrinti aukštos kokybės paslaugų teikimą klientams ir gerąją keleivių patirtį?

CGI pasiūlė naudoti žmonių srautų modeliavimą ir prognozuoti, kaip fizinio atstumo laikymasis įtakos keleivių srautus. CGI komanda įrodė įgyvendinimo koncepciją (POC) dideliame geležinkelio stoties koridoriuje ir remdamasi šia koncepcija pradėjo kurti žmonių srautų modeliavimo sprendimą, prognozuodama keleivių srautus ir jų elgesį. Dvimatės ir trimatės vizualizacijos padėjo prognozuoti kelis galimus scenarijus ir planuoti srautų valdymą, traukinių tvarkaraščius ir personalo mokymus. Pritaikydamą detaliai paruoštą ir sėkmingai pritaikytą įgyvendinimo koncepciją CGI išplėtė modeliavimo galimybes ir įtraukė papildomas sritis bei veiklas. 

Efektyvus būdas saugiai atkurti kasdieninę veiklą

Duomenų valdymas ir technologijų taikymas yra svarbiausi veiksniai planuojant veiksmingą atsaką į pandemijos sukeltus iššūkius. CGI sukurtas žmonių srautų modeliavimo sprendimas turi platų pritaikymą – programinė įranga gali padėti valdyti žmonių srautus transporto sektoriaus klientams, o taip pat ir renginių organizatoriams bei didelėms organizacijoms.  

Nors ir nežinome kiek laiko dar teks gyventi pandemijos sąlygomis, tačiau akivaizdu, kad žmonių srautų modeliavimas gali padėti organizacijoms veiksmingai tęsti savo veiklą ir aptarnauti savo klientus. 

Respond. Rebound. Reinvent.

Pasikliaukite mūsų kartu su klientais sukurtais ir patikrintais sprendimais, kurie padės Jums šiuo sudėtingu laikotarpiu. Visos pandemijos krizės metu mūsų ekspertai iš daugiau nei 400 biurų pasitelkę mūsų pasaulinį kompetencijos tinkle ir sprendimus padės Jums reaguoti į precedento neturinčius iššūkius, atkurti verslą, atrasti naujus veiklos būdus. Esame įsipareigoję padėti jums ir bendruomenėms, kuriose gyvename ir dirbame. Apsilankykite cgi.com/3R ir sužinokite daugiau.