Madride, Ispanijoje, spalio 27, 2021

CGI (NYSE: GIB) (TSX: GIB.A) paskelbė įsigyjanti Cognicase Management Consulting (CMC), jau 25 metus lyderiaujantį technologijų ir valdymo konsultacijų paslaugų ir sprendimų tiekėją, pagrinde dirbantį Ispanijos rinkoje.

Įsigijimas pagilins CGI pėdsaką Ispanijoje ir sustiprins įmonės artumo klientui modelį. CMC suteiks CGI didesnius pajėgumus geriau aptarnauti savo klientus ir padėti jiems paspartinti skaitmenizaciją. Plačiai žinoma CMC industrijos patirtis ir sprendimai prisidės prie visapusiškų CGI paslaugų: nuo plačių konsultavimo galimybių iki sistemų integravimo ir IT valdymo paslaugų.

1993 m. įkurta CMC teikia aukštos vertės skaitmenines paslaugas didžiajai daugumai IBEX 35 kompanijų ir aptarnauja didelius klientus visose industrijose. CMC, kurioje dirba apie 1,5 tūkst. aukštos kvalifikacijos profesionalų, yra stipriai įsitvirtinusi rinkoje, o įmonės paslaugų teikimo centrai aptarnauja klientus Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje, Kolumbijoje ir Meksikoje. Ilgų veiklos metų, end-to-end paslaugų portfelio ir tvirtos technologinių partnerių ekosistemos dėka, CMC tapo vienu norimiausių skaitmeninių partnerių.

„Nekantriai laukiame, kol galėsime sujungti jėgas su CMC, padėti savo klientams paspartinti jų skaitmenizaciją ir bendromis end-to-end galimybėmis sukursime dar didesnę verslo vertę“, teigia George D. Schindler, CGI prezidentas ir vyriausiasis vadovas. „CMC paslaugos, sprendimai ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai padės mums ženkliai sustiprinti teikiamų paslaugų portfelį ir galimybes Ispanijoje“.

„CMC ir CGI vienija bendra įmonių kultūra ir pagrindinės vertybės, tarp kurių ir tvirti įsipareigojimai talentams ir inovacijoms bei meistriškam darbų vykdymui“, kalbėjo Jean-Michel Baticle, CGI prezidentas ir vyriausiasis operacijų vadovas. „Norėčiau šiltai pasveikinti CMC konsultantus ir kitus profesionalus, prisijungusius prie CGI bendruomenės“.

„CMC neįtikėtinai didžiuojasi, kad toks žinomas industrijos lyderis, kaip CGI, pasirinko mus tolesnei verslo plėtrai“, džiaugėsi Jaime Hortelano, CMC valdybos pirmininkas. „Sujungus jėgas, CGI taps vienu stipriausių žaidėjų mūsų rinkoje bei galės džiaugtis puikia ir itin kompetentinga komanda ir toliau teiksiančia mūsų klientams išskirtinę naudą. Labai džiaugiuosi, galėdamas būti CGI lyderių komandos dalimi“.

Ispanijos institucijų užsienio investicijų patvirtinimas šiam įsigijimui jau gautas, o sandoris oficialiai bus užbaigtas iki mėnesio pabaigos.

Apie CGI

1976 m. įkurta „CGI“ grupė yra viena iš didžiausių nepriklausomų informacinių technologijų ir verslo procesų paslaugų įmonių pasaulyje. Remdamiesi įžvalgomis ir sėkminga patirtimi mūsų 77 000 konsultantų ir profesionalų visame pasaulyje teikia visapusiškas paslaugas nuo strateginių IT ir verslo konsultacijų iki sistemų integravimo, valdomųjų IT ir verslo procesų paslaugų bei intelektinės nuosavybės sprendimų. Pasitelkdama pasaulinį kompetencijų tinklą CGI dirba klientų veiklos vietose ir padeda jiems skaitmeniškai transformuoti savo organizacijas bei didinti investicijų grąžą. Įmonių grupės 2020 metinės pajamos viršija 12,16 mlrd. Kanados dolerių, CGI akcijomis yra prekiaujama Toronto TSX (GIB.A) ir Niujorko NYSE (GIB) akcijų biržose. Daugiau informacijos cgi.com.

Daugiau informacijos:

Investuotojams
Maher Yaghi
Viceprezidentas ryšiams su investuotojais
maher.yaghi@cgi.com
+1 514-415-3651

Žiniasklaidai
Emilie Proulx
Viešųjų ryšių vadovė
emilie.proulx@cgi.com
+1 514-206-2851