2020 m. apklausėme 1447 verslo ir IT vadovų iš bankininkystės, komunikacijos, viešojo, sveikatos ir gyveybės mokslų, draudimo, pramonės, naftos, mažmeninės prekybos ir paslaugų, transporto ir logistikos, energijos ir paslaugų verslo sektorių.  2020 m. pasaulinio CGI klientų tyrimo santraukoje rasite svarbiausias įžvalgas iš atliktų klientų interviu.

Verslo ir IT suderinimas

Jau trečius metus iš eilės IT vadovai vertina pasitenkinimą savo organizacijų IT ūkiu ir infrastruktūra pagal pasaulinio lygio IT organizacijoms svarbius 10 pagrindinių kriterijų. Pasitenkinimo tyrime pateikiami įvertinimai iš verslo ir IT pusės, apžvelgiant skirtingus verslo sektorius. 

Sužinokite daugiau kaip transformuoti savo įmonę į pasaulinio IT lygio organizaciją.

Respond. Rebound. Reinvent.

Pandemijos metu pateikdama savo įžvalgas ir sprendimus CGI padeda klientams reaguoti į precedento netrinčius iššūkius, veiksmingai atkurti savo veiklą ir rasti naujų būdų teikti savo paslaugas.

CGI3R

Pasitarkite su CGI ekspertu

Jeigu norite pasitarti su tam tikro verslo sektoriaus ekspertu ir norite sužinoti daugiau apie mūsų tyrimo rezultatus, naujausias verslo ir  technologijų tendencijas, susisiekite su mumis.

Sužinokite daugiau apie pasaulinį 2020 m. CGI klientų tyrimo įžvalgas.

Parsisiųskite santrauką