Dėl pandemijos Kanados piliečiai ir įmonės susidūrė su ekonominiais sunkumais. Kanados finansų ministerija kreipėsi į bankus ir finansines institucijas, skatindama juos lanksčiau reaguoti į sunkumus, klientams vykdant jų finansinius įsipareigojimus. Specialiosios Vyriausybės verslo skatinimo programos padidino poreikį naudotis bankų paslaugomis.

Atsirado poreikis greitai suvaldyti vis didėjantį įvairių paslaugų, tokių kaip mokėjimo atidėjimo ir paskolų paraiškų skaičių, o taip pat palengvinti apdorojančių precedento neturinčias užklausų apimtis klientų aptarnavimo darbuotojų naštą.

Vienas didžiausių Kanados bankų paprašė CGI pagalbos, automatizuodamas savo procesus, kas leistų įvykdyti įsipareigojimą padėti klientams esant finansiniams sunkumams, o taip pat pagerinti paslaugų kokybę ir greitį bei sumažinti rizikas ir sąnaudas.

Automatizavimas padeda atrasti naujus greitesnius ir lankstesnius paslaugų teikimo būdus

CGI ir Kanados bankas įgyvendino kelis automatizavimo sprendimus, kurių tikslas – užtikrinti greitus, veiksmingus ir ekonomiškus procesus. Naudodami agile metodologiją CGI ir banko verslo ir technologijų ekspertai nuotoliniu būdu sukūrė kelis sprendimus, skirtus automatizuoti šias paslaugas:

Paskolos mokėjimų atidėjimas: CGI sukūrė specialią programą (bot), skirtą išanalizuoti kasdienius paskolų mokėjimus ir nustatyti klientus, kurie prašė mokėjimo atidėjimo ir atitiko banko reikalavimus. Kiekvieną dieną banko darbuotojams buvo pateikiama sėkmingų mokėjimų ir išimčių ataskaita. Šis automatizavimo sprendimas buvo sukurtas per 76 valandas ir per 8 savaites apdorojo 128,000 užklausas.

Paskolų įmonėms paraiškos: Kai bankas pradėjo vykdyti Kanados smulkaus ir vidutinio verslo paskolų ir garantijų programą, CGI sukūrė kitą įrankį, kuris renka informaciją analizuodamas klientų internetines paraiškas ir jų patikrinimo procesą. Dar daugiau šis įrankis padeda valdyti paraiškų patikrinimo procesą, ir generuoja ataskaitas banko darbuotojams. Nuo šio įrankio paleidimo jau buvo apdorota 100 000 paraiškų (23 000 paraiškų per savaitę).

Darbo užmokesčio subsidijos: Pagal Kanados darbo užmokesčio subsidijų (CEWS), esant ekstremaliai situacijai, programą leidžia darbdaviams, susiduriantiems su ekonominiais sunkumais, gauti lengvatines paskolas išlaikyti darbuotojus, juos sugrąžinti ir sukurti naujas darbo vietas. CGI ir bankas sukūrė sprendimą, kuris smulkiojo verslo įmonėms gauti CEWS programos išmokas iš Kanados mokesčių inspekcijos (CRA). Per savaitę CGI padėjo suprojektuoti, integruoti ir įgyvendinti skaitmeninį sprendimą, kuris padeda surinkti norinčių dalyvauti šioje programoje klientų duomenis (gavus jų sutikimą) ir pateikti CRA, kuri įvertindama pateiktus duomenis atlieka mokėjimus įmonėms. Šis procesas, palyginus su įprasta čekių išrašymo tvarka, leidžia programoje dalyvaujantiems įmonėms greitai gauti joms labai reikalingas subsidijas.

Nekeičiant pagrindinės kliento programinės įrangos vien dėl automatizavimo pagreitėjo „back-office“ procesai, buvo užtikrintas duomenų vientisumas, darbuotojams atsirado daugiau laiko klientų aptarnavimui.

Kuriame ateitį, naudodami išmaniąją automatiką

Visame pasaulyje CGI padeda bankams ir kitų verslo sektorių įmonėms diegti išmaniuosius sprendimus ir tokiu būdu reaguoti į pandemijos sukeltus iššūkius ir atkurti savo veiklą pagal naujus saugumo reikalavimus. teikimo būdų pritaikymui naujoms sąlygoms. Kadangi verslai turės prisitaikyti prie pasaulio po pandemijos, procesų automatizavimas padės verslo sektoriams teikti dar kokybiškesnes ir efektyvesnes paslaugas.

Remiantis „CGI Client Global Insights“, vienas iš svarbiausių bankų ir finansinių institucijų prioritetų prieš pandemiją buvo tapti skaitmenine organizacija, tenkinančia klientų poreikius. Kaip rodo CGI partnerystė su šiuo pirmaujančiu Kanados banku, o taip pat kiti bendradarbiavimo pavyzdžiais: su bankais, vietos valdžios ir sveikatos priežiūros institucijomis – automatizavimas padeda sukurti naujas skaitmenines paslaugas, tuo pačiu pagerindamas greitį ir klientų aptarnavimą bei mažindamas išlaidas.

Pandemijos iššūkiai dar kartą parodė technologijų svarbą, kuriant pridėtinę vertę verslui, ir optimizuojant brangiai kainuojančius ir rankiniu būdu atliekamus procesus. Kadangi verslo ir valdžios įmonės stengiasi stiprinti savo atsparumą, technologijų taikymas ir procesų automatizavimas joms gali padėti išteklius naudoti efektyviau - sutaupytas lėšas bei darbuotojų laiką skirti strateginiam tikslui –verslo atkūrimui.

Respond. Rebound. Reinvent.

Pasikliaukite mūsų kartu su klientais sukurtais ir patikrintais sprendimais, kurie padės Jums šiuo sudėtingu laikotarpiu. Visos pandemijos krizės metu mūsų ekspertai iš daugiau nei 400 biurų pasitelkę mūsų pasaulinį kompetencijos tinkle ir sprendimus padės Jums reaguoti į precedento neturinčius iššūkius, atkurti verslą, atrasti naujus veiklos būdus. Esame įsipareigoję padėti jums ir bendruomenėms, kuriose gyvename ir dirbame. Apsilankykite cgi.com/3R ir sužinokite daugiau.