Manufacturing

Žiniasklaidos centras

2020 metais mes atlikome 175 interviu su savo klientias, jų įmonių vadovais arba sprendimų priimančiais asmenimis iš gamtinių išteklių, viešojo ir privataus sektorių. Visi jie pabrėžė savo siekį tapti skaitmenine organizacija ir atitikti savo klientų lūkesčius.

Tai naujos eros gamybos verslo sektoriuje pradžia. Industry 4.0 kartu su naujomis technologijomis suteikia verslui naujas galimybes – gamybos įmonė tampa prijungta prie skaitmeninių technologijų, pristaikanti prie rinkos sąlygų, tvari ir integruota į verslo sektoriaus ekosistemą. Tai neribotos galimybės.

Puikiai išmanome gamybos verslo sektoriaus specifiką ir turime didelę technologijų pritaikymo patirtį, tad padedami Jums siekti strateginių verslo tikslų esame pasiruošę padėti pagerinti Jūsų verslo judumą, padidinti produktyvumą ir sumažinti veiklos kaštus.

Trys organizacinių gebėjimų pramonės lyderiai turės padėti peržvelgti verslo iššūkius, kuriuos sukelia COVID-19

Siekdamos atgaivinti ekonomiką ir visuomenės gyvenimą daugelio šalių vyriausybės palaipsniui naikina apribojimus, įvestus per pirmąjį pandemijos krizės etapą. Verslo įmonių vadovai ruošiantis atkurti paslaugų teikimą klientams, turi prisiderinti prie naujų sąlygų – sukurti saugią darbo aplinką ir tokiu būdu užkirsti...

Annette Trenz
Annette Trenz

3 approaches for proactive responses to supply chain impacts in manufacturing

balandžio 17, 2020 In this blog, we explore some of the pressing impacts and share a few approaches that could help manufacturers accelerate their efforts to respond, then rebound when ready and reinvent for the longer term.

CGI’s technical expertise supports the complete manufacturing process of UK’s most iconic specialist tea producer, Twinings.