Prancūzijoje, Tulūzoje, lapkričio 3, 2021

CGI (NYSE: GIB) (TSX: GIB.A) atidarė naują globalų inovacijų centrą, skirtą Industry 4.0 standarto diegimui, pačiame Prancūzijos Oksitanijos regiono centre - Tulūzoje. Naujasis centras papildys globalų CGI inovacijų centrų tinklą Prancūzijoje, kuriame jau yra skaitmeninės transformacijos centras Montpeljė, komercijos ir klientų aptarnavimo centras Lilyje ir tiekimo grandinės skaitmenizacijos centras Lione.

„Prancūzijoje esanti Tulūza yra pramonės lopšys, o ją supančiame regione yra įsikūrę net keli aukštųjų technologijų centrai, tarp kurių - aeronautikos, farmacijos ir agromaisto“, teigia Jean-Bernard Rodriguez, CGI vyresnysis viceprezidentas Pietų Prancūzijoje. „Taigi, sprendimas atidaryti šį naująjį centrą Oksitanijos regione buvo akivaizdus: norime būti kaip įmanoma arčiau lyderiaujančių regiono gamintojų.“

2021 m. CGI Voice of Our Clients apžvalgoje, kurioje pristatomos įžvalgos ir rekomendacijos, paremtos pokalbiais su beveik 1,7 tūkst. verslo ir technologijų vadovų, gamintojai tvirtina, kad jų sistemų modernizacija ir ​​racionalizacija yra vienas pagrindinių jų prioritetų. Į pagalbą pasitelkdami daiktų internetą (Internet of Things - IoT), papildytą realybę, skaitmeninį dvynį ir kitas technologijas, jie taip pat siekia skaitmenizuoti vertės grandinę. Dar vienas vadovų prioritetas bendradarbiaujančiose ekosistemose - inovatyvių produktų ir paslaugų vystymas, pasitelkiant automatizavimą bei automatizuotą sprendimų priėmimą.

Naujasis CGI globalių inovacijų centras sukurtas padėti gamintojams pasiekti šių tikslų ir dar daugiau. Jis suteiks jiems galimybę eksperimentuoti su inovacijomis ir greitai pritaikomais praktiniais sprendimais. Kadangi centras yra sujungtas su kitais CGI inovacijų centrais, tarpcentrinės, įtraukiančios ir personalizuotos kelionės metu, lankytojai turės galimybę susipažinti su visais CGI pasiūlymais.

Apibendrinant, naujojo centro Tulūzoje atidarymu CGI siekia trijų dalykų: 

  • Kartu su pramonės klientais kurti ateities gamyklas.
  • Inovacijų dėka vystyti naujus bei tobulinti dabar naudojamus gamybos sprendimus.
  • Gerąsias Industry 4.0 praktikas pritaikyti spartesnei transformacijai.

Kitas unikalus centro bruožas - įtraukiantis žaidimas, sukurtas interaktyviai išdėstyti kursą apie septynias pagrindines Industry 4.0 problemas: realaus laiko sekimą, duomenų tęstinumą, skaitmeninius dvynius, procesų automatizaciją, gamybos vykdymo sistemas, procesų kasybą ir kibernetinį saugumą.

„CGI pasaulinė industrijos patirtis yra plačiai žinoma“, teigė CGI procesų vadovas Vakarų ir pietų Europoje Laurent Gerin. „Turėdami daugiau nei 6 tūkst. ekspertų tinklą, technologijų inovacijas padedame pritaikyti savo gamybos klientams. Atidarę naująjį centrą, galėsime padėti savo klientams susitvarkyti su pagrindiniais transformacijos iššūkiais bei siekti end-to-end jų vertės grandinių skaitmenizacijos.“

 

Apie CGI

1976 m. įkurta CGI yra viena didžiausių nepriklausomų IT ir verslo konsultacijų paslaugas teikiančių įmonių pasaulyje. Remdamiesi įžvalgomis ir sėkminga patirtimi mūsų 78 000 konsultantų ir profesionalų visame pasaulyje teikia visapusiškas (end-to-end) paslaugas: nuo strateginių IT ir verslo konsultacijų iki sistemų integravimo, IT ir verslo procesų valdymo paslaugų ir intelektinės nuosavybės sprendimų. Pasitelkdama pasaulinį kompetencijų tinklą CGI dirba klientų veiklos vietose ir padeda jiems skaitmeniškai transformuoti savo organizacijas bei didinti investicijų grąžą. Įmonių grupės 2020 metinės pajamos viršija 12,16 mlrd. Kanados dolerių, o CGI akcijomis yra prekiaujama Toronto TSX (GIB.A) ir Niujorko NYSE (GIB) akcijų biržose. Daugiau informacijos cgi.com.

Daugiau informacijos:

Giuseppina Forino
Viešieji ryšiai, Vakarų ir Pietų Europa
giuseppina.forino@cgi.com
+33 1 57 87 42 21