Government

Resource center

CGI pasirašė papildomą sutartį su JAV „Medicare“ ir „Medicaid“ paslaugų centru (CMS), kuriam jau teikia „Medicare Advantage“ ir „Prescription Drug System“ (MARx) sistemų modernizavimo, palaikymo ir valdymo paslaugas, o pasirašius sutarties D dalį, pradės visų susijusių platformų perkėlimo į debesiją...

CGI įsigis Melburne įsikūrusią technologinių konsultacijų ir sistemų integravimo įmonę Unico.

Šis susijungimas padės padidinti CGI Federal klientų portfelį ir leis prisidėti prie tokių strateginių klientų, kaip JAV oro ir kosmoso pajėgų vadovybės skaitmeninio modernizavimo ir DevOps plėtros.

CGI užtikrins geriausių praktikų ir techninių sprendimų bei valdomųjų paslaugų taikymą pagal DIA poreikius.

Hansel Ltd., kuri vykdo centralizuotus Suomijos vyriausybės viešuosius pirkimus, pasirinko CGI (NYSE: GIB) (TSX: GIB.A) pagrindiniu IT paslaugų tiekėju Suomijos viešojo sektoriaus įmonėms. CGI teiks duomenų centro ir hibridines IT paslaugas ministerijoms ir įvairioms valstybinėms įstaigoms, vietos savivaldos institucijoms ir...

CGI pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Bavarijos žemės Teisingumo ministerija ir padės jai pagerinti viešųjų paslaugų teikimą jas skaitmenizuodama ir taikydama inovatyvius sprendimus.

CGI padėjo vienai iš didžiausių Kanados viešojo transporto agentūrų reaguoti į pandemijos sukeltus verslo iššūkius, atkurti savo veiklą ir rasti naujų būdų teikti paslaugas.