Fairfax, Virginia, January 3, 2022

CGI (NYSE: GIB) (TSX: GIB.A) pasirašė papildomą sutartį su JAV „Medicare“ ir „Medicaid“ paslaugų centru (CMS), kuriam jau teikia „Medicare Advantage“ ir „Prescription Drug System“ (MARx) sistemų modernizavimo, palaikymo ir valdymo paslaugas, o pasirašius sutarties D dalį, pradės visų susijusių platformų perkėlimo į debesiją darbus. Šios penkerių metų trukmės sutarties, pasirašytos per CMS Informacinių technologijų biuro (OIT), „Medicare“ sistemų palaikymo padalinį, vertė siekia 44,1 mln. dolerių.

CGI turės progą išnaudoti daugiau nei 10 metų darbo su MARx patirtį ir puikų „Medicare“ įtraukimo ir apmokėjimo (MEPS) ekosistemų suvokimą, rekomenduojant ir kuriant debesijos aplinką, paremtą Agile ir DevSecOps metodais. MARx sistemą perkeliant į debesiją, CMS galės padidinti efektyvumą, rasti ir įvertinti taupymo galimybes, išnaudoti saugesnę ilgalaikę techninę architektūrą, pagerinsiančią 51 milijono sistemoje esančių gavėjų patirtį.

„Didžiuojamės pratęsta galimybe vystyti MARx sistemą ir daugiau nei 20 metų trunkančia, pasitikėjimu grįsta partneryste ir inovacijų kūrimu CMS“, teigė Steven Sousa, vyresnysis CGI konsultavimo paslaugų viceprezidentas. „Ši modernizacija užtikrins MARx sistemos ateities veiklai reikalingą paramą, toliau teikiamas spartesnes ir saugesnes receptinių vaistų paslaugas pensininkams ar tiems, kurie turi teisę naudotis „Medicare“ sistema“.

Praėjusiais metais CGI taip pat laimėjo 3 kitas sutartis su CMS: 100 mln. dolerių vertės CMS paslaugų teikėjų registravimo, grandinės ir nuosavybės sistemos (PECOS) 2.0 perprojektavimo ir modernizacijos sutartį, 33 mln. dolerių vertės „Medicare“ apeliacinių skundų sistemos (MOS) palaikymo sutartį ir 34,4 mln. dolerių vertės sutartį su Programų integravimo centru, pagal kurią bus tęsiamas visą veiklos ciklą veikiančios API tinklo sąsajos kūrimas.

Apie CGI Federal

CGI Federal Inc. yra pilnai CGI Inc. priklausanti, JAV veikianti dukterinė įmonė, skirta darbui su federalinėmis institucijomis, kuriant gynybos, civilinėms, sveikatos apsaugos ir žvalgybos misijoms skirtus sprendimus. 1976 m. įkurta CGI yra viena didžiausių nepriklausomų IT ir verslo konsultacijų paslaugas teikiančių įmonių pasaulyje. 80 tūkst. profesionalių ir didelę patirtį sukaupusių konsultantų teikia visapusiškas (end-to-end) paslaugas visame pasaulyje: nuo strateginių IT ir verslo konsultacijų iki sistemų integravimo, IT ir verslo procesų valdymo paslaugų ir intelektinės nuosavybės sprendimų. Pasitelkdama pasaulinį kompetencijų tinklą ir vietinių santykių modelį, CGI dirba klientų veiklos vietose ir padeda jiems skaitmeniniu būdu transformuoti savo organizacijas bei padidinti investicijų grąžą. Metinės 2021 metų įmonių grupės pajamos viršijo 12,13 mlrd. Kanados dolerių, o CGI akcijomis yra prekiaujama Toronto TSX (GIB.A) ir Niujorko NYSE (GIB) vertybinių popierių biržose. Daugiau informacijos cgi.com.

Daugiau informacijos:

Investuotojams

Kevin Linder
Vyresnysis viceprezidentas, Finansai ir iždas
kevin.linder@cgi.com
+1-905-973-8363

Media

Mercedes Marx
Vadovė, Viešieji ryšiai
mercedes.marx@cgifederal.com
+1 571-334-2344