Fairfax, Virgina, lapkričio 17, 2021

JAV bendrųjų paslaugų administracija (GSA) pasirinko CGI visapusiškai neriboto pristatymo ir neribotos trukmės (IDIQ) ASTRO sutarčiai. Šis 10 metų trukmės susitarimas suteikia CGI galimybę varžytis dėl užduočių užsakymų su neribotais tyrimo, vystymo, pagalbos ir palaikymo biudžetais bei valdyti pilnai, iš dalies ar žmogaus iš viso nevaldomas platformas ir robotiką, tokią kaip palydovai, nešančiosios raketos ir susijusios paslaugos.

Jau žinoma dėl savo gabumų kurti visapusiškas ir misijoms būtinas programinės įrangos sistemas ir tinkamus sistemų sprendimus pritaikyti sudėtingoms aparatūros sistemoms, CGI yra kosmoso saugumo ir sistemų srityje gerbiama lyderė, laikoma karinio palydovinio ryšio antžeminių sistemų lydere Europoje.

„Šią pergalę lėmė mūsų didelė patirtis, sukaupta padedant klientams kurti sudėtingas, misijoms būtinas, kosminės programinės įrangos sistemas bei kita programinės įrangos vystymo ir sistemų integravimo darbo patirtis“, teigė CGI Federal prezidentė Stephanie Mango. „Nors mūsų darbas kosmoso srityje jau seniai pripažintas Europoje, čia, Šiaurės Amerikoje, savo reputaciją dar tik kuriame ir esame sujaudinti, galėdami savo didelę patirtį ir sprendimus pristatyti JAV federalinės valdžios rinkai“.

JAV Bendrųjų paslaugų administracija (GSA) sukūrė ASTRO sutartis tam, kad padėtų JAV Gynybos Departamento kariuomenės vadovams supaprastinti įsigijimo procesą. Ši itin didelė sutartis 10 metų atveria žmogaus pilnai ar visiškai nevaldomų platformų ir paslaugų įsigijimo galimybes visoms federalinėms agentūroms, netaikant jokių biudžeto apribojimų. Įsigijimai vykdomi FEDSIM įsigijimo pagalbos federalinėms agentūroms tiekėjo sistemoje.

„Turėdama daugiau nei 40 metų patirtį remiant kosmoso sritį ir dirbant su federaline valdžia, CGI maloniai džiaugiasi, galėdama lyderiauti ir pasidalinti techninėmis žiniomis, teikiant paslaugas pagal GSA ASTRO sutartį“, teigia Mike Pullen, CGI Federal konsultavimo paslaugų viceprezidentas. „Nekantraujame dirbti su savo partneriais ir padėti paversti ASTRO sėkme“.

Apie CGI Federal

CGI Federal Inc, visiškai CGI Inc. priklausanti dukterinė įmonė JAV, yra skirta bendradarbiavimui su federalinėmis agentūromis, kuriant gynybos, civilinius, sveikatos apsaugos ir žvalgybos misijų sprendimus. 1976 m. įkurta CGI yra viena didžiausių nepriklausomų IT ir verslo konsultacijų paslaugas teikiančių įmonių pasaulyje. 80 tūkst. profesionalių ir didelę patirtį sukaupusių konsultantų teikia visapusiškas (end-to-end) paslaugas visame pasaulyje: nuo strateginių IT ir verslo konsultacijų iki sistemų integravimo, IT ir verslo procesų valdymo paslaugų ir intelektinės nuosavybės sprendimų. Pasitelkdama pasaulinį kompetencijų tinklą ir vietinių santykių modelį, CGI dirba klientų veiklos vietose ir padeda jiems skaitmeniniu būdu transformuoti savo organizacijas bei padidinti investicijų grąžą. Metinės 2021 metų įmonių grupės pajamos viršijo 12,13 mlrd. Kanados dolerių, o CGI akcijomis yra prekiaujama Toronto TSX (GIB.A) ir Niujorko NYSE (GIB) vertybinių popierių biržose. Daugiau informacijos cgi.com.

Daugiau informacijos

Investuotojams

Maher Yaghi

Viceprezidentas, Investuotojų santykiai

maher.yaghi@cgi.com

+1 514-415-3651

Žiniasklaidai

Mercedes Marx

Vadovė, Viešieji ryšiai

mercedes.marx@cgifederal.com

+1 571-334-2344