CGI grupa ir dibināta 1976. gadā. Kanādiešiem piederošais uzņēmums ir viena no lielākajām neatkarīgajām IT un uzņēmējdarbības konsultāciju pakalpojumu firmām pasaulē. CGI nodaļa. CGI Latvijas biroja darbinieki ir daļa no CGI apdrošināšanas kompetenču centra, kurš sniedz pakalpojumus un piedāvā risinājumus pasaules lielākajiem apdrošināšanas uzņēmumiem.

CGI ir sniedzis pakalpojumus vairāk nekā 30 apdrošināšanas uzņēmumiem un strādājis ar lielākajiem un sarežģītākajiem TIA ieviešanas procesiem saistībā ar visa veida produktiem un dažāda veida pārdošanas kanāliem, nodrošinot efektīvu iekļaušanu un konfigurāciju.

Mūsu konsultanti tiek apmācīti dažādos kursos un iziet sertifikāciju, lai sniegtu labāko klientiem, kuri strādā apdrošināšanas nozarē. Katrs mūsu komandas dalībnieks labi pārzina šīs nozares specifiku (apdrošināšana, specifiski apdrošināšanas produkti).

Nozīmīga mūsu klientu daļa ir energouzņēmumi, kuri uzlabo uzņēmējdarbības procesus un ievieš modernas uzņēmuma pārvaldības sistēmas. Šai klientu grupai mēs nodrošinām individuālus informācijas sistēmas attīstīšanas un atkārtotas uzņēmuma pārvaldības sistēmas ieviešanas pakalpojumus. Piedāvājot mūsu risinājumus klientam, mēs spējam sniegt visus projekta ieviešanas pakalpojumus, sākot no aktivitāšu analīzes, līdz turpmākai sistēmas izstrādei, pilnveidošanai un uzstādīšanai, kā arī apkopei. Visas šīs darbības tiek kombinētas un sniedz augstas kvalitātes rezultātu, kuru nodrošina profesionāla projektu vadība. Sistēmu izstrādes un izvietošanas procesu būtiski paātrina jaunākā sistēmu izstrādes rīku paaudze, uzkrātās zināšanas un veidņu repozitoriji, labā prakse un speciālistu augstā tehniskā un metodoloģiskā kvalifikācija.

Pakalpojumi un risinājumi energoapgādei un sabiedriskajiem pakalpojumiem

  • sistēmu integrēšana un konsultācijas;
  • IT konsultācijas;
  • norēķinu risinājumu ieviešana un izstrāde;
  • biznesa informācija (BI);
  • aktīvu pārvaldības sistēmu ieviešana un izstrāde;
  • cilvēkkapitāla pārvaldības risinājumu ieviešana un izstrāde;
  • satura un elektronisko ierakstu pārvaldības risinājumi;
  • individuāli izstrādātas sistēmas e-pakalpojumiem un serveru procesiem.

Cilvēkkapitāla pārvaldības risinājumi tiek izstrādāti sadarbībā ar cilvēkresursu nozares profesionāļiem. Domājot par jūsu laiku un jūsu komandu, mēs rūpīgi un dziļi analizējam to, kā varam jums palīdzēt jūsu darbu veikt ērtāk.

Mēs piedāvājam arī uzņēmuma pārvaldības risinājumu ieviešanu (“Oracle” EBS un IFS). Mums uzņēmumā ir visi kvalificētie speciālisti. Mēs varam nodrošināt ļoti spēcīgu un daudzpusīgu atbalstu no ražotāja saistībā ar zināšanu nodošanu, licencēšanu, mācībām. Atbalsts pieejams arī citās jomās.