Cloud and hybrid IT

Resource center

firma CGI ogłosiła, że jest członkiem stowarzyszenia Microsoft Intelligent Security Association (MISA). Nowa współpraca z MISA zapewni CGI dostęp do portfolio produktowego Microsoftu z obszaru security. Tym samy klienci firmy zyskają dostęp do zaawansowanych rozwiązań i kompleksowe bezpieczeństwo.

Mariusz Pachocki
Mariusz Pachocki

Genesys Cloud. Insights you can act on

maj 30, 2022 Zagrożenia epidemiologiczne, sytuacja geopolityczna i ekonomiczna, oprócz przyśpieszonej transformacji cyfrowej, oznaczają dla firm również wyjątkowo szybkie zmiany w różnych obszarach.

Mariusz Pachocki
Mariusz Pachocki

Jak stworzyć Omnichannel CRM?

kwiecień 12, 2022 Odniesienie się do zmian, jakie zaszły w związku z pandemią, można uznać za truizm. Jednak faktem jest, że ostatnie dwa lata to duże zmiany w podejściu do obsługi klienta, wymuszone sytuacją z COVID-19. Pandemia wpłynęła na sposób działania wielu organizacji...

Artur Hebenstreit
Artur Hebenstreit

Transformacja sieci: cztery kluczowe korzyści efektywnej strategii chmury dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej

sierpień 6, 2021 Od wielu lat słyszymy o korzyściach płynących z przenoszenia kluczowych aplikacji korporacyjnych do chmury.

Wytyczne ekspertów dotyczące przejścia do hybrydowego środowiska IT z obsługą chmury

W CGI posiadamy doświadczenie płynące z wielu projektów zrealizowanych w branży bankowej oraz finansowej, a co za tym idzie, wiemy już, gdzie leżą źródła potencjalnych wyzwań.

CGI została wybrana przez Hansel Ltd., która zarządza centralną jednostką zakupową rządu fińskiego, na największego dostawcę usług IT dla fińskiego sektora publicznego. CGI będzie odpowiadać za centrum danych i hybrydowe usługi informatyczne, z których korzystają liczne ministerstwa, agencje rządowe, miasta...