Managed IT outsourcing services

Resource center

CGI viena geriausių pasaulio vadybos konsultacijų įmonių. Kasmetinis reitingas įvertino CGI gebėjimus teikti įžvalgomis grįstas verslo ir strategines IT konsultavimo paslaugas privataus ir viešojo sektorių klientams visame pasaulyje.

CGI pratęsė ilgalaikę partnerystę darbo užmokesčio paslaugų srityje su Kvebeko provincijoje įkurta Desjardin, viena iš didžiausių finansinių paslaugų įmonių Šiaurės Amerikoje. Naujos 10 metų bendradarbiavimo sutarties vertė siekia 500 milijonų Kanados dolerių. Nuo 1997 metų CGI bendradarbiauja su Desjardins ir...

Džiaugiamės, kad ISG (Informacinių paslaugų grupė) 2021 m. „Provider Lens ™“ Šiaurės šalių regiono ataskaitoje „Next -Gen Private/Hybrid Cloud - Data Center Services & Solutions“ mus įvardino kaip lyderė dviejose pagrindinėse kategorijose.

CGI pasirašė su gyvybės mokslų įmone Nexelis sutartį dėl valdomųjų IT paslaugų. Pagal šią sutartį CGI pritaikys geriausias pasaulines praktikas modernizuodama Nexelis IT ūkį ir pagreitindama jos verslo transformaciją.

CGI prezidentas ir CEO dalyvavo leidinio Fortune interviu po to, kai CGI buvo pripažinta viena iš 100 geriausių globalių užsakomųjų paslaugų įmonių sąrašą ir buvo nominuota už „ilgametį profesionalumą“.

Hansel Ltd., kuri vykdo centralizuotus Suomijos vyriausybės viešuosius pirkimus, pasirinko CGI (NYSE: GIB) (TSX: GIB.A) pagrindiniu IT paslaugų tiekėju Suomijos viešojo sektoriaus įmonėms. CGI teiks duomenų centro ir hibridines IT paslaugas ministerijoms ir įvairioms valstybinėms įstaigoms, vietos savivaldos institucijoms ir...

Fennia pensijų draudimo fondas, įkurta 1882 metais Suomijos ne gyvybės draudimo įmonė, siekdama teikti klientų poreikius atitinkančias paslaugas, nuolat transformuoja savo verslą.