Bankowość

Resource center

CGI ogłosiła rozszerzenie partnerstwa z Google w celu stymulowania innowacji z zakresu odpowiedzialnego korzystania z technologii sztucznej inteligencji (AI).

CGI Federal Inc., amerykańska spółka zależna będąca w całości własnością CGI Inc. (NYSE: GIB) (TSX: GIB.A), ogłosiła, że Biuro Administracyjne Sądów USA (AOUSC) przyznało CGI 10-letni kontrakt na czas nieokreślony w dostawie i w nieokreślonej ilości (IDIQ). W ramach nowego...

Podczas serii rozmów, eksperci CGI ds. bankowości omówili cztery kluczowe obszary transformacji bankowości: modernizację, rozszerzanie działalności, ochronę oraz cyfryzację.

Jesteśmy świadkami głębokiej i radykalnej zmiany w tradycyjnym modelu bankowości. Granice i role poszczególnych przedsiębiorstw i organizacji zacierają się.

Zarówno klienci detaliczni, jak i korporacyjni ufają, że banki zadbają o ich aktywa finansowe, a dane osobowe będą bezpieczne i poufne. Powszechnie znane powiedzenie: „masz to jak w banku” odzwierciedla zaufanie i niezawodność, które kojarzone są z działalnością bankową.

Nowoczesne firmy opierają swoje procesy przede wszystkim na interakcji – łączności z odpowiednimi osobami oraz na działaniu, w odpowiednim czasie oraz w odpowiedni sposób.

Trzy kluczowe zdolności organizacyjne, którymi liderzy biznesu powinni kierować się, aby z powodzeniem sprostać wyzwaniom związanym z pandemią COVID-19.