Primary tabs

TRYS SVARBIOS SAVYBĖS, KURIOS GALI PADĖTI VERSLO SEKTORIŲ ĮVEIKTI COVID-19 SUKELTUS VERSLO IŠŠŪKIUS.

Reaguodami į COVID-19 poveikį, verslo sektorių lyderiai atrado naujų darbo ir paslaugų teikimo būdų. Tai apima tiek nedidelius kasdienius pokyčius, tiek įmonės mastu įgyvendintus sudėtinius pokyčius. Praėjus savaitėms ir mėnesiams, laikinieji pokyčiai, reaguojant į pandemiją, tapo įprastais darbo būdais, pakeisdami arba papildydami esamus procesus.

Prezidentas ir generalinis direktorius George D. Schindler dalijasi CGI įžvalgomis, kaip klientai gali įveikti pandemijos sukeltus padarinius. Remdamasis CGI Client Global Insights tyrimu ir veiksmais, kurių ėmėmės siekdami padėti klientams reaguoti į iššūkius, atkurti savo veiklą ir atrasti naujus paslaugų teikimo būdus, jis pažymi, šiame vadovų supažindinime pasidalijama trimis pagrindiniais organizaciniais gebėjimais, kuriuos lyderiai gali naudoti sėkmingai įveikdami laukiančius iššūkius.

Verslo judumo įvaldymas
 

Mastering business agility
Organizacijos ir toliau ieško naujų būdų sušvelninti pandemijos padarinius. Verslo vadovai pažymi, kad verslo judumas yra trečias pagal svarbą verslo prioritetas šiais metais, tačiau tik 18% apklaustųjų vadovų teigia, kad jų verslas yra labai judrus. CGI tyrimas rodo, kad tos organizacijos, kurios pasižymi dideliu verslo judumu, savo pajamomis ir pelnu lenkia kitas panašaus dydžio savo sektoriaus įmones 2–3 kartus.

 

Technologinis tiekimo grandinių atnaujinimas
 

Rethinking the technology supply chain
Pandemija taip pat išryškino, kad technologijos judriai ir lanksčiai padeda pritaikyti tiekimo grandines naujai realybei ir didinti organizacijų konkurencingumą rinkoje. Įvardindami inovacijas, į kurias planuoja investuoti , vadovai nurodė modernizavimą, automatiką ir robotiką bei debesų technologijas – tai yra pagrindiniai šiuolaikinių ir technologiškai atsparių tiekimo grandinių elementai.

 

Naujų darbo ir paslaugų teikimo būdų atradimas
 

Enabling the future of work
Skaitmeninis bendradarbiavimas su klientais ir piliečiais įgijo naują reikšmę. Vadovai pasirinko „skaitmeninius darbuotojų įrankius“, kaip antrą pagal svarbą skaitmeninimo iniciatyvą. Tyrimas parodė, kad 88% vadovų dar nemato įmonės skaitmeninių strategijų rezultatų.

 

  

Svarbu žinoti „kaip“, ir mažiau jaudintis dėl „kas“ ir „kada“

Pandemija sukelta krizė privertė mus atsakyti į klausimus apie mūsų gyvenimo, bendravimo ir darbo būdus. Tikriausiai įvyks dar daug pokyčių, tačiau ir dabar akivaizdu, kad technologijos ir kur vertę ateities paslaugų vartotojams ir piliečiams tiekimo grandinėms.

Nors yra daug prognozių, kas ir kada vyks toliau mes manome, kad dabar labai svarbu sutelkti dėmesį į tai, kaip sukurti pridėtinę vertę verslui

Užsakyti baltąją knygą parsisiuntimui

Respond. Rebound. Reinvent.

Pasikliaukite mūsų kartu su klientais sukurtais ir patikrintais sprendimais, kurie padės Jums šiuo sudėtingu laikotarpiu. Visos pandemijos krizės metu mūsų ekspertai iš daugiau nei 400 biurų pasitelkę mūsų pasaulinį kompetencijos tinkle ir sprendimus padės Jums reaguoti į precedento neturinčius iššūkius, atkurti verslą, atrasti naujus veiklos būdus. Esame įsipareigoję padėti jums ir bendruomenėms, kuriose gyvename ir dirbame. Apsilankykite cgi.com/3R ir sužinokite daugiau.